Jednym z głównych wyznaczników naszej pracy jest punktualność. Pracujemy szybko i dokładnie przy realizacji każdego powierzonego nam zlecenia montażu anten, domofonu czy systemu kontroli dostępu. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala na udzielanie gwarancji, na usługi, wykonywane w niezwykle krótkim czasie.

Przyjedziemy na czas!

Gdy przyjmujemy zlecenie do realizacji, to zawsze jesteśmy u klienta na czas. Umawiamy się na konkretną godzinę i jedziemy. Zdarzyło Ci się czekać przez 3 godziny na fachowca, który powiedział przez telefon, że będzie popołudniu? Z nami tak nie będzie! Stawiamy na punktualność, szanujemy czas własny i naszych klientów, dlatego nie każdemu Ci czekać przez wiele godzin. Jeśli z kolei warunki na drogach spowodują chwilowe opóźnienie, od razu Cię o tym poinformujemy.

Skończymy w wyznaczonym terminie!

Jeśli umawiamy się na termin realizacji większego zlecenia, to zawsze kończymy je w terminie. Punktualność jest dla nas niezwykle istotną cechą i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek opóźnienia. Jeśli więc zależy Ci na czasie, to skontaktuj się z nami a na pewno się nie zawiedziesz. Nie rzucamy słów na wiatr, tylko rzetelnie pracujemy.

Nagła awaria?

To również kwestia związana z punktualnością. Gdy potrzebujesz fachowca tu i teraz, tego samego dnia, bo doszło do awarii Twojej anteny satelitarnej, to możesz na nas liczyć. Najczęściej jesteśmy w stanie przyjechać jeszcze tego samego dnia, o wyznaczonej godzinie. Pamiętaj, że możesz do nas zadzwonić o każdej porze i liczyć na punktualność, bo jeśli się umówimy, to będziemy na czas.

W dzisiejszych czasach ludzie nieustannie gdzieś gnają, brak im czasu, doba wydaje się zbyt krótka. Wiemy, że żyjesz z duchem czasu, że się spieszysz, a naprawę czy montaż trzeba przeprowadzić. Przyjedziemy na czas. Punktualność to nasza przywara! W wyznaczonym terminie i pracę wykonamy szybko i bezproblemowo. Jesteśmy profesjonalistami i tego możesz od nas wymagać. 

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl