Internet jest obecnie jednym z najważniejszych elementów dnia codziennego niemal dla każdego z nas. Łączność ze światem mamy za pośrednictwem telefonu, tableta, komputera i każdego innego urządzenia mobilnego. W wielu miejscach publicznych konieczne jest stworzenie sieci WiFi, z której będą mogli swobodnie korzystać pracownicy i goście. Jednym z chętniej wybieranych rozwiązań jest internet LTE, który daje możliwość korzystania z wysokiej klasy parametrów w czasie połączeń internetowych.

Chcesz zamontować sieć WiFi? Koniecznie zadzwoń do nas 796-75-75-74, napisz sms – odpiszemy lub mail biuro@monter24h.pl

Mamy wiele lat doświadczenia

Nasza firma działa na rynku od 15, co pozwoliło nam na wypracowanie dużego doświadczenie i służenia naszym klientom wiedzą i niezawodnością, jak również profesjonalnym montowaniem wszelkich instalacji w tym Internetu LTE i sieci WiFi. Na umówione miejsce montażu zawsze przyjeżdżamy w pełni przygotowani, nie ma mowy o pożyczaniu narzędzi, czy ich braku i przedłużaniu się pracy. Na nas można polegać.

Monter internet LTE! Zadzwoń 796-75-75-74

Pracujemy w Warszawie i nie tylko

Działamy głównie na terenie miasta Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jeśli mieszkasz w tym rejonie lub właśnie tutaj mieści się Twoja firma i potrzebujesz kogoś, kto założy sieć WiFi lub zainstaluje Internet LTE koniecznie skontaktuj się z nami. Dojazd do klientów w tych lokalizacjach jest zawsze darmowy, jeśli mieszkasz dalej i szukasz sprawdzonego specjalisty – zadzwoń, a na pewno się dogadamy.

Zainstalujemy dla Ciebie Internet LTE! Zadzwoń 796-75-75-74

Jesteśmy firmą, która na rynku polskim działa całkowicie legalnie, tak więc za każdą wykonaną usługę wystawiamy rachunek, a jeśli zachodzi taka potrzeba fakturę. W związku z oczekiwaniami naszych klientów dysponujemy również możliwością płatności bezgotówkowej. Nasi monterzy posiadają przy sobie terminal płatniczy, więc bez problemu zapłacisz kartą. To wygoda, tym bardziej, że coraz powszechniejszy staje się pieniądz elektroniczny, obecnie coraz rzadziej i coraz mniej gotówki nosimy przy sobie.

Skontaktuj się z nami a zajmiemy się instalacją Internetu LTE i założeniem sieci WiFi

Pomożemy jeśli coś się zepsuje

Zajmujemy się zarówno montażem, jak i serwisem i naprawą. Jeśli w obrębie Twojej sieci WiFi pojawiła się awaria, przyjedziemy i naprawimy. Mniejsze awarie jesteśmy w stanie usunąć jeszcze w dniu zgłoszenia. Działamy więc bardzo szybko, ku zadowoleniu naszych klientów, którzy nie zostają bez możliwości korzystania ze swojej sieci internetowej. Oprócz tego, co niezwykle istotne jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu – w związku z tym, jeśli coś się zepsuje w niedzielny wieczór, można do nas zadzwonić i prawdopodobnie będziemy w stanie od razu przyjechać.

Zapisz nasz numer 796-75-75-74

Internet jest kwintesencją dzisiejszego świata. Brak dostępu do sieci jest dla niektórych osób niewyobrażalny, wręcz nie do pomyślenia. My czuwamy, aby Internetu nigdy nie zabrakło, aby wszystko było należycie zamontowane i zainstalowane i działało bez zarzutu. Zajmujemy się przeprowadzaniem regularnych przeglądów technicznych i serwisowych montowanych urządzeń. Przeprowadzimy również naprawę w razie pojawienia się jakiejkolwiek awarii.

Zadzwoń do nas lub napisz! 796-75-75-74

Gwarantujemy jakość

Na wykonywane usługi udzielamy gwarancji. Stanowi to dodatkowe zabezpieczenie dla naszych klientów, jednak my jesteśmy tak pewni posiadanych umiejętności, że nie obawiamy się reklamacji. Zdarza nam się dokonywać napraw po osobach, które nie znają się na rzeczy, jednak wierzymy, że dobór odpowiedniego fachowca, pozwoli Państwu cieszyć się z bezawaryjności posiadanego sprzętu.

Jeśli potrzebujesz stworzyć sieć WiFi lub zainstalować Internet LTE to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś! 796-75-75-74