Idąc z duchem czasu, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z innowacyjnych rozwiązań w swoich domach. Oczywiście nadal nie brak takich, którzy zamiast konta w baku czy sejfu wybiorą przysłowiową „skarpetę”, a zamiast alarmu psa czy zamiast klimatyzacji przeciąg. Mimo wszystko jednak nowoczesne rozwiązania są dla nas kuszące. Lubimy z nich korzystać, bo wiele z nich wzmaga nasze poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Jednym z rozwiązań, które cieszy się w ostatnich latach rosnącą popularnością jest tzw. „inteligentny dom”. Jest to połączenie wszystkich systemów pracujących w naszym budynku w jeden sprawnie działający system, którym możemy wygodnie zarządzać przy pomocy urządzenia mobilnego lub specjalnego panelu, który umieszcza się w wybranym miejscy w domu.

Jeśli marzy Ci się system inteligentnego domu w twojej nieruchomości zadzwoń do nas 796-75-75-74

Co oznacza inteligentny dom?

Inteligentny dom łączy w sobie szereg rozwiązań, które mogą w znacznym stopniu ułatwić i usprawnić nam wykonywanie wielu podstawowych czynności w naszym domu. System pozwala zarządzać monitoringiem, alarmem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ogrzewaniem podłogowym, ogrzewaniem podjazdu i terenu wokół budynku (dzięki temu rozwiązaniu na nawierzchni nie tworzy się warstwa lodu), wentylacją mechaniczną wraz z rekuperacją, podgrzewaniem ciepłej wody CWU, systemem paneli solarnych oraz fotowoltaicznych, systemem sterującym pompą ciepła z wymiennikiem, systemem sterowania temperaturą wody w basenie, instalacją elektryczną, ogrzewaniem kominkiem z płaszczem wodnym, systemem sterowania roletami garażowymi i bramami wjazdowymi, systemem nawadniania ogrodowego czy systemem audio i kina domowego. Wszystko zależy od potrzeb i wymagań klienta.

Inteligentny dom? Zamów doświadczonego montera 796-75-75-74

Wyróżnia nas doświadczenie

Nasza firma legalnie działa na polskim rynku od 15 lat. Przez cały ten okres gromadziliśmy ogromne doświadczenie, z którego obecnie korzystają nasi klienci, a ich grono nieustannie się powiększa. Do każdego montażu jesteśmy profesjonalnie przygotowani, posiadamy zestaw niezbędnych narzędzi. Za usługę wystawiamy rachunek i na życzenie fakturę. U nas klient ma możliwość opłacenia rachunku kartą na miejscu realizacji zlecenia. To z pewnością duże udogodnienie, bo coraz mniej osób trzyma pieniądze w domu, tak więc nie trzeba się martwić, że nam zabraknie i konieczne będzie bieganie do bankomatu.

Jeśli chcesz mieć w swojej nieruchomości system inteligentny dom – zadzwoń do nas 796-75-75-74

Gdzie działamy?

Działamy przede wszystkim na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jeśli jednak mieszkasz nieco dalej od stolicy, a chcesz skorzystać z usług sprawdzonego i solidnego montera koniecznie zadzwoń do nas, a na pewno będziemy mogli dojechać i zamontować system w takiej konfiguracji, jaka będzie CI najbardziej odpowiadać. Dojazd do klientów jest zawsze darmowy, w przypadku mniejszych awarii lub konieczności serwisowania urządzeń możliwe jest często również zrealizowanie usługi w dniu zgłoszenia. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jeśli więc coś się zepsuje koniecznie dzwoń – pomożemy.

Odpisujemy na smsy! 796-75-75-74 ! Możesz również napisać maila biuro@monter24h.pl

Każdy klient jest ważny

Nasza oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm, jak i instytucji publicznych. Każdy klient jest równie ważny i do każdego zlecenia podchodzimy z równym zaangażowaniem. Pomożemy Ci unowocześnić Twój dom lub biuro, sprawimy, że zarządzanie wszystkimi systemami i ochrona własnego mienia stanie się jeszcze łatwiejsza. Przykładowo, gdy musisz zimą wyjechać na dłużej, to wracając do domu zdalnie włączysz ogrzewanie, dzięki czemu wrócisz do ciepłego i przytulnego domu, a nie wychłodzonego.

Inteligentny dom dla Ciebie to nasi monterzy! 796-75-75-74

Pozytywne opinie

Nasi klienci wyrażają swoje zadowolenie w pochlebnych opiniach, z których jesteśmy dumni, jednocześnie polecają nasze usługi bliskim i znajomym oraz sami wracają w razie kolejnych trudności technicznych. Wybierając zamontowanie systemu inteligentny dom przez naszych monterów zyskujesz pewność, że zamówiona usługa zostanie przeprowadzona solidnie i profesjonalnie. Doświadczenie i pewność posiadanych umiejętności oraz wiedzy pozwala nam udzielać gwarancji na wykonane usługi. Nasi klienci nie muszą obawiać się, że coś się zepsuje, że sprzęt przestanie działać lub będą z nim problemy. Doprowadzimy instalację do końca – szybko, sprawnie i profesjonalnie. Tak więc koniecznie wybierz nas – stawiaj na jakość.

Zadzwoń 796-75-75-74