Montaż żadnego systemu, ani urządzenia nie jest nam obcy. Instalujemy również projektory, które coraz chętniej i powszechniej wykorzystywane są w różnych miejscach. W biurach i hotelach stanowią element niezbędny na salach konferencyjnych. Sprawdzają się również na uczelniach, gdyż wykładowcy w łatwy sposób odtwarzają przygotowane materiały z poziomu swojego laptopa. Od pewnego czasu wykorzystywane są również w domach w zastępstwie telewizorów sprawiając wrażenie, że oglądamy film w kinie.

Montujemy projektory! Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl

Na polskim rynku działamy od 15 lat, przez ten okres udało nam się zgromadzić dużą wiedzę i doświadczenie, którą obecnie wykorzystujemy na korzyść naszych klientów. Powierzone nam realizacje wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie i z największą dokładnością. Jesteśmy legalną firmą, za każdą usługę wystawiamy rachunek, a w razie potrzeby również fakturę. Jesteśmy pewni własnych umiejętności, dlatego na swoją pracę udzielamy gwarancji, ale jesteśmy pewni, że nie będzie konieczności korzystania z niej.

Montaż Projektorów Warszawa

Zamów montera! 796-75-75-74

Montaż projektorów przebiega sprawnie za każdym razem. Znamy się na swojej robocie i nie zajmujemy nadmiernych ilości czasu naszym klientom – zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możesz być pewien, że przyjedziemy na miejsce punktualnie i w pełni przygotowani, z własnymi narzędziami.

Skontaktuj się z nami już dziś 796-75-75-74

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszego klienta udostępniamy możliwość płatności kartą na miejscu realizacji zlecenia. To wygodne, gdyż nie ma konieczności przygotowywania gotówki na przyjazd montera czy biegania po bankomatach jeśli zabraknie. Montujemy projektory w konkurencyjnych cenach rynkowych. Zajmujemy się również serwisem i naprawą urządzeń, a w razie konieczności ich wymianą. Możemy doradzić, jaki sprzęt będzie najlepszy i w pełni zaspokoi Państwa potrzeby.

Zamontujemy dla Was projektory! 796-75-75-74

Dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Obszar naszej działalności to Warszawa i okolicznej miejscowości. Jeśli mieszkasz nieco dalej, ale zależy Ci na wynajęciu sprawdzonego i profesjonalnego fachowca, który zamontuje projektory dla Twojego domu czy firmy, zadzwoń do nas, a z pewnością będziemy mogli przyjechać.

Monter dla Ciebie 796-75-75-74

Dla naszych klientów jesteśmy do pełnej dyspozycji niezależnie od dnia i godziny. 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu. Tak więc jeśli w Twoim hotelu ma się odbyć konferencja w niedzielę wieczorem i nawalił projektor to koniecznie zadzwoń do nas – przejedziemy – naprawimy. Wieczór filmowy w sobotę ze znajomymi, goście w drodze a projektor nie działa? Nie ma problemu – wystarczy jeden telefon i przyjedziemy na miejsce.

Montujemy projektory dla domu, biura, hotelu 796-75-75-74

Projektory stanowią świetne rozwiązanie w domu, zwijana roleta nie zajmuje wiele miejsca, a po jej rozwinięciu mamy tak wielki ekran, że możemy poczuć się jak w kinie. W ten sposób można przygotować spotkanie nastoletnich dzieci, przy dobrych filmach, lub zaprosić znajomych na seans z kieliszkiem wina.