Domofony oraz wideodomofony stanowią obecnie podstawowe urządzenie gwarantujące nam bezpieczeństwo we własnych domach. To one są barierą, która sprawia, że osoby niepożądane nie dostaną się do środka i nie zagrożą nam, naszej rodzinie czy sąsiadom. Wciąż zdecydowanie większą popularnością cieszą się domofony niżeli wideodomofony, z kilku prostych przyczyn.

Po pierwsze domofon jest tańszy. Daje również możliwość podłączenia większej ilości odbiorców niżeli wideodomofon, dzięki czemu idealnie sprawdza się w blokach mieszkalnych, w których mieszkania posiada wiele rodzin. Urządzenia umożliwiające wizję — podgląd, czyli wideodomofony  powszechniej montowane są w domkach jednorodzinnych. Chociaż w ostatnim czasie można spotkać się z ich wykorzystaniem również w placówkach publicznych i prywatnych jak np. przedszkola. Jest to wysoki poziom troski o bezpieczeństwo naszych dzieci, gdyż personel widząc na ekranie, kto dzwoni do drzwi, zyskuje możliwość niewpuszczenia nieznanej sobie osoby i tym samym ochronienia dzieci.

Doświadczenie naszą siłą

Nasza firma działa na rynku od 15 lat i tyle samo zajmujemy się instalacją domofonów i nieco krócej wideodomofonów, z racji ich pojawiania się na rynku i popularności. O tych urządzeniach wiemy wszystko, dlatego cechuje nas profesjonalizm i praca wysokiej jakości, z której rzesze naszych klientów są zadowolone.

Jeśli potrzebujesz zamontować domofony lub wideodomofony, koniecznie skontaktuj się z nami. Nasz numer to 796-75-75-74, mail biuro@monter24h.pl, odpisujemy również na smsy.

Czy możesz mieć wideodomofon?

Możliwość zamontowania wideodomofonu, który wielu z nas z pewnością chciałoby mieć, zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy uwzględnić fakt czy w czasie prowadzenia rozmowy z osobą znajdującą się pod drzwiami, architektura budynku umożliwi nam jej obserwowanie z okna. Istotne jest również to, czy mamy dzieci, wówczas wideodomofon i możliwość szybkiego otworzenia drzwi może okazać się bardzo cenna. Warto również przeanalizować zagrożenia, jakie występują w naszej okolicy.

Wideodomofony posiadają ograniczoną ilość portów docelowych, tak więc nie montuje się ich w blokach mieszkalnych. Przyczyną jest również fakt, że urządzenia te są znacznie droższe od klasycznych domofonów, a deweloperzy, stawiając nowe budynki i spółdzielnie, czy wspólnoty dbając o starsze, skupiają się na rozwiązaniach sprawdzonych, skutecznych i ekonomicznych.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 Zamontujemy Twój domofon lub wideodomofon

Jesteśmy firmą od lat legalnie działającą na polskim rynku. W związku z tym bez problemu, na życzenie klienta wystawimy fakturę, za każdą usługę wystawiamy paragon. Idąc z duchem nowoczesności, dajemy naszym klientom możliwość dokonywania transakcji bezgotówkowych, co oznacza, że za usługę zapłacisz kartą na miejscu. Nasze duże doświadczenie pozwala nam również obejmować wykonywane usługi gwarancją.

Każdy klient jest ważny

Podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami czy instytucjami publicznymi. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale również naprawą i serwisem. Nasz dojazd do klienta jest zawsze darmowy i do mniejszych zleceń najczęściej jesteśmy w stanie podjechać w dniu zgłoszenia.

Gdzie pracujemy?

Zakres naszych działań obejmuje przede wszystkim Warszawę i okolicę. Jeśli jednak mieszkasz nieco dalej, to z pewnością się dogadamy. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz profesjonalnej firmy do zamontowania domofonu lub wideodomofonu.

Zadzwoń 796-75-75-74

Napisz biuro@monter24h.pl !

Odpiszemy także na sms!

Działamy w każdej dzielnicy Warszawy! Jeśli mieszkasz na Pradze Północ, Pradze Południe, w Śródmieściu, na Sadybie, na Saskiej Kępie, na Ursusie, na Ursynowie, na Woli, we Włochach, na Bielanach, na Bemowie, na Mokotowie, na Targówku, w Tarchominie, na Białołęce, na Ochocie, w Rembertowie, na Żoliborzu czy Grochowie? Przyjedziemy, zamontujemy, naprawimy! Jeśli pominęliśmy Twoją dzielnicę, to nic się nie martw, do niej również dojeżdżamy!

Zadzwoń do nas 796-75-75-74

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy, głównie z okolicznych miejscowości. Tak więc zapraszamy mieszkańców: Konstancina, Milanówka, Legionowa, Słupna, Izabelinu, Józefowa, Łomianek, Sulejówka, Radzymina, Kobyłki, Pruszkowa, Zacisza, Wesołej, Zielonki, Halinowa, Ząbków, Piaseczna, Marek, Starej Miłosnej, Nieporętu, Jasienicy, Zakrętu czy Serocka. Dojeżdżamy również do innych miejscowości, które nie zostały tu wymienione.

Zaufaj najlepszym

Jeśli potrzebujesz firmy, która odpowiednio zainstaluje Ci domofon lub wideodomofon, to z pewnością możesz nam zaufać. Zadzwoń i zamów usługę. Do naszych klientów dojeżdżamy zawsze za darmo. Posiadamy własne specjalistyczne narzędzia i nie pożyczamy młotków, śrubokrętów czy wiertarek z Twojej szafki z narzędziami. Podejmując współpracę z nami, możesz liczyć na pełen profesjonalizm.

Możliwość rejestrowania obrazu przez wideodomofony sprawia, że w razie konieczności posiadamy zapis z kamery, który może pomóc w złapaniu złodzieja, lub osoby, która chciała lub popełniła zupełnie inne przestępstwo. Tak więc domofon lub wideodomofon chroni nas w naszym własnym domu. Obecnie znajduje się on w większości domów i mieszkań i tak powinno pozostać, gdyż jest barierą dla osób z zewnątrz, która nie pozwala im wejść na nasz teren czy do naszego domu, jeśli się na to nie zgadzamy.

Masz jeszcze wątpliwości? Niepotrzebnie. Pracujemy w tej branży od lat i z chęcią pomożemy Ci wybrać i dopasować odpowiedni dla Twoich potrzeb sprzęt, który będzie służył Ci wiele lat swoją niezawodnością, jeśli zatroszczysz się o odpowiedni serwis i będziesz przeprowadzał naprawy eksploatacyjne.