Odpowiedni montaż anten satelitarnych pozwala cieszyć się stale dobrym odbiorem wszystkich kanałów telewizyjnych. Wracając zmęczeni z pracy do domu, gdy chcemy obejrzeć ulubiony program nie musimy się martwić, że coś będzie nie tak i TV lepiej będzie wyłączyć. Jak osiągnąć taki stan rzeczy? Skorzystać z usług profesjonalistów w montażu, ustawianiu i serwisowaniu anten satelitarnych. Działamy na tynku od 15 lat, posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, służymy pomocą o każdej porze – 7 dni w tygodniu! Możesz do nas zadzwonić jeśli masz problem z odbiorem telewizji satelitarnej, jeśli nabyłeś zestaw do jej montażu, ale nie bardzo wiesz jak samodzielnie się do tego zabrać czy też jeśli chcesz abyśmy sprawdzili czy w Twojej lokalizacji możliwy będzie dobry odbiór takiej telewizji. W tym celu przyjedziemy nawet tego samego dnia i sprawdzimy to wykorzystując specjalne mierniki.

Dlaczego my?

Jesteśmy dostępni niezależnie od dnia i godziny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że doskonale znamy się na swoim fachu. Do naszych klientów na terenie Warszawy i okolic możemy przyjechać nawet w dniu zgłoszenia.

montaż anten satelitarnych

Do swojej pracy zawsze jesteśmy przygotowani – posiadamy własne specjalistyczne narzędzia, które pozwalają nam bez przeszkód przeprowadzić montaż anten, serwis lub naprawę. Decydując się więc na skorzystanie z naszych usług nie musisz odkopywać skrzynki z narzędziami, gdyż z pewnością nie będziemy ich pożyczać. Jesteśmy profesjonalistami!

Dopasowanie do potrzeb i nowoczesność

Nieustannie analizujemy potrzeby naszych klientów i staramy się iść z duchem czasu. Wiemy, że obecnie coraz mniej osób trzyma pieniądze w domu, nasi klienci nie muszą również wiedzieć co się zepsuło i ile dokładnie wyniesie naprawa czy montaż konkretnego rodzaju anteny i przygotowywać odpowiedniej ilości gotówki. Korzystając z naszych usług zapłacisz kartą płatniczą. Monterzy posiadają przy sobie terminal, który daje możliwość transakcji bezgotówkowej. Za każdą z przeprowadzonych usług wystawiamy paragon, a na życzenie klienta również fakturę – jesteśmy firmą legalnie działającą na polskim rynku.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Od 15 lat montaż anten satelitarnych, telewizyjne, Cyfrowego Polsatu, NC+ oraz naziemne DVBT na ternie Warszawy i okolic. Do klientów zgłaszającym mniejsze awarie jesteśmy w stanie dojechać jeszcze tego samego dnia, co pojawi się u nas informacja. Kontaktować można się z nami telefonicznie, mailowo, odpisujemy również na smsy! Nasz nr telefonu to 796-75-75-74, a adres mailowy biuro@monter24h.pl . Jeśli potrzebujesz montera lub serwisanta anteny satelitarnej możesz skontaktować się z nami każdego dnia, o każdej porze. Dzięki nam nie musisz się martwić, że zostaniesz bez dostępu do TV i możliwości obejrzenia ulubionego programu, po męczącym dniu w pracy.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, instytucjonalnych, jak i firmy. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych i wykonywanych przez nas usług, tak więc obejmujemy je gwarancją. Jest to element pozytywnie wpływający na zadowolenie i gwarantujący naszym klientom spokojny sen. Działamy profesjonalnie, dokładnie i szybko, co sprawia, że nasi klienci są zadowoleni, polecają nas znajomym i wracają do nas, gdy mają problem z anteną lub chcą wymienić ją na nową.

Gdzie działamy?

Obszar naszej działalności jak montaż anten satelitarnych obejmuje całej miasto Warszawa. Dojedziemy do każdej dzielnicy. Mieszkasz na Woli? Nie ma problemu! Praga, Włochy, Ursynów, Saska Kępa, Bielany, Bemowo, Mokotów, Ursynów, Ursus, Targówek, Białołęka, Sadyba, Tarchomin, Śródmieście, Miedzeszyn Wawer, Ochota, Rembertów, Żoliborz, Falenica, Grochów czy Międzylesie – nie ma problemu – przyjedziemy! Podobnie z miejscowościami okalającymi stolicę. Jeśli wiec mieszkasz w Legionowie, Konstancinie, Słupnie, Milanowie, Piasecznie, Markach, Wołominie, Pruszkowie czy Serocku – również możesz na nas liczyć. Nawet jeśli nie widzisz nazwy swojego miejsca zamieszkania, a mieszkasz w okolicy Warszawy koniecznie zadzwoń, na pewno możemy do Ciebie dojechać.

Kiedy do nas zadzwonić?

Jeśli planujesz montaż anten satelitarnych, cyfrowego Polsatu, NC+, telewizyjnej, naziemnej DVB-T koniecznie wybierz nasz numer 796-75-75-74. Jeśli Twoja stara antena wymaga serwisu, bo doszło do pogorszenia się obrazu – wybierz nasz numer 796-75-75-74! Jeśli doszło do awarii i nie znasz jej przyczyny, a straciłeś dostęp do TV koniecznie wybierz nasz numer – 796-75-75-74 pomożemy! Jeśli się przeprowadziłeś i nie wiesz, czy w nowym miejscu jest możliwość zamontowania anteny satelitarnej – koniecznie wybierz nasz numer – przyjedziemy ze specjalnym miernikiem i sprawdzimy czy odbiór będzie możliwy. Współpraca z nami jest równoznaczna z bezproblemowym odbiorem wszystkich kanałów jakich potrzebujesz i już na pewno nie przegapisz emisji ulubionego programy lub serialu przez problemy z odbiorem.

Co nas wyróżnia?

Do każdego klienta w Warszawie i okolicach dojeżdżamy zawsze całkowicie bezpłatnie, a montaż anten satelitarnych to nasza specjalność. Natomiast każdą wykonywaną usługę wyceniamy w cenach konkurencyjnych na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania, posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów. Anteny montujemy od 15 lat. Często możemy przyjechać jeszcze w dniu montażu. Współpracujemy z innymi firmami na ternie miasta stołecznego Warszawy, przykładowo, jeśli antena musi zostać zamontowana w problematycznym miejscu, do której dostęp z ziemi jest ograniczony i utrudniony możemy sprowadzić podnośnik koszowy, dzięki czemu cała instalacja lub naprawa odbędą się w warunkach całkowicie bezpiecznych, a wszystko odbędzie się szybko i przy pełnym zadowoleniu klienta.

Pomożemy jeśli nie masz czasu na samodzielne montaż anten satelitarnych, lub jeśli wiesz jak zrobić to prawidłowo, ale obawiasz się wchodzenia na dach. Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Zadzwoń do nas – posiadamy narzędzia i możliwości, dzięki którym wszystko przebiegnie sprawnie i bez najmniejszych problemów. Szukasz profesjonalnego montera anten satelitarnych, telewizyjnych, cyfrowego Polsatu, NC+ i innych? Możesz zakończyć poszukiwania, bo już znalazłeś swojego fachowca! Zadzwoń, napisz – umów się z nami. Przyjedziemy i profesjonalnie wykonamy usługę, którą obejmiemy gwarancją.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu 796-75-75-74 i adresem mailowy biuro@monter24h.pl . Pamiętaj, że możesz również wystać SMS – odpiszemy!