Działamy na terenie Warszawy i okolic w zakresie profesjonalnych instalacji telewizji satelitarnej i cyfrowej, monitoringu i domofonów, a także łączy internetowych. Wszystkie prace wykonujemy kompleksowo. W przypadku instalacji SAT-TV montujemy i ustawiamy anteny, a także programujemy dekodery. Wykonujemy także instalacje DVBT (naziemnej telewizji cyfrowej). Natychmiast po zakończeniu prac przez naszą ekipę, mogą Państwo odbierać kanały wybranej platformy telewizyjnej. Podstawą naszej działalności jest szeroko pojęty montaż urządzeń.

Czym się zajmujemy?

W przypadku łączy internetowych dostosowujemy typ sieci do uwarunkowań, w których ma ona pracować, możliwości technicznych obiektu, a także oczekiwań klienta. Podobnie, jak w przypadku instalacji do odbioru sygnału telewizyjnego, łącza internetowe wykonujemy zarówno na potrzeby pojedynczych mieszkań lub domów, jak i całych osiedli mieszkaniowych czy biurowców. Dzięki instalacjom monitoringu i domofonom zwiększamy bezpieczeństwo domów, firm i instytucji. Profesjonalne rozwiązania techniczne w połączeniu z ponad dekadą doświadczenia w branży sprawiają, że szybko i skutecznie dobieramy oraz wdrażamy najlepsze dla Państwa rozwiązania, dbając przy tym o optymalizację kosztów. Zlecenia realizujemy w sposób najwygodniejszy dla klientów: analizujemy sytuację – przedstawiamy propozycję i projekt instalacji – montujemy system. Wyjeżdżając od Państwa po wykonaniu prac zostawiamy gotową instalację, z której można zacząć korzystać natychmiast.

Mamy doświadczenie

Na rynku działamy od 15 lat. Posiadamy szeroką wiedzę i umiejętności, które przekłuwamy w zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania oraz potrzeby, oferujemy m.in. rozbudowany system płatności, dzięki czemu nie ma konieczności płatności gotówką. Jesteśmy zawsze skrupulatnie przygotowani do swojej pracy. Montaż przeprowadzamy fachowo i szybko. Posiadamy kontakty w branży, więc jeśli zachodzi konieczność wejścia na dach, na którym mogłoby grozić nam niebezpieczeństwo ściągniemy na miejsce podnośnik i na pewno po naszym wyjeździe będą się Państwo cieszyć z w pełni działającej instalacji. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jak również sprzętów i systemów, których montaż byłby nierealny. Zadzwoń do nas, a przekonasz się, co znaczy mieć w zanadrzu porządnego fachowca. Rzetelność i dbanie o zadowolenie klientów, gdy przeprowadzimy montaż jest dla nas bardzo ważna.

Zapraszamy do współpracy!