Kontrola dostępu to systemy będące elementami niezwykle ważnymi w wielu nowoczesnych budynkach. Znajdują zastosowanie w siedzibach firm i korporacji, obiektach przemysłowych, placówkach naukowych czy też urzędach. Tego rodzaju zabezpieczenia mogą dotyczyć np. specjalnie wydzielonych stref i obszarów w budynku, do których dostęp mogą mieć jedynie z góry określone osoby, z uwagi na poufność danych czy też bezpieczeństwo.

Nowoczesność

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, nasi monterzy posiadają również dogłębne przeszkolenie z dziedziny instalowania systemów kontroli dostępu, jak również rosnące doświadczenie w tej dziedzinie. Dysponujemy szeroką wiedzą techniczną w montowaniu różnorodnych urządzeń elektronicznych, tak więc jest to dla nas kolejny krok rozwojowy, który sprawia, że możemy naszym klientom zaoferować znacznie więcej. Kontrola dostępu staje się obecnie jedną z naszych specjalności.

Potrzebujesz systemu kontroli dostępu? Skontaktuj się z nami 796-75-75-74

Znamy się na swojej pracy

Nasza firma funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat. Jeśli montaż systemu wymaga wystawienia faktury — u nas nie będzie z tym problemu. Za każdą usługę wystawiamy rachunek. Dodatkowo istnieje możliwość dokonania transakcji bezgotówkowej, poprzez np. płatność kartą.

Zadowoleni klienci

Firmy i klienci indywidualni, którzy do tej pory korzystali z naszego szerokiego wachlarza usług, wyrażają swoje zadowolenie w sieci. Jesteśmy dumni, że klienci do nas wracają i polecają nas innym. To zdecydowanie powód do dużej satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy.

Montaż systemu kontroli dostępu? Zadzwoń 796-75-75-74

Kontrola dostępu to nic innego jak instalacja odpowiednio dobranych do potrzeb urządzeń lub też oprogramowania i wdrożenie właściwych procedur organizacyjnych, których podstawowym zadaniem jest identyfikowanie podmiotu. Czyli chodzi o to, że jeśli urządzenie kogoś nie rozpozna, to nie wpuści go do określonego pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wyślij sms

Kontrola dostępu najczęściej spotykana jest w dużych korporacjach. Są to miejsca, gdzie ogromne ilości ludzi pracują w wielkich biurowcach czy nawet całych kampusach. Znaczącą popularnością cieszy się również zastosowanie takiej technologii w celu uzyskania odpowiedniego poziomu zabezpieczenia jedynie dla określonych pomieszczeń, takich jak magazyny czy też serwerownie.

Postaw na kontrolę dostępu

Kontrola dostępu cieszy się rosnącą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim powodem jest wygoda, czyli bezobsługowość całego systemu, który działa wedle ściśle określonego schematu. Obecnie rozwiązania takie spotykamy nawet na płatnych parkingach, wyciągach narciarskich czy imprezach masowych.

Chcesz zainstalować system kontroli dostępu? Zadzwoń lub napisz! 796-75-75-74 lub biuro@monter24h.pl

Urządzenia kontrolujące dostęp do odpowiednich miejsc czy stref mogą wykorzystywać różne technologie. Od najprostszych, czyli takich, które opierają się na pamięci, wymagające np. podania kodu PIN. Nieco bardziej skomplikowane wymagają odpowiedniego klucza, czyli karty zbliżeniowej, magnetycznej, chipowej czy takiej z nadrukowanym kodem kreskowym. Najwyższy stopień zabezpieczeń i najbardziej skomplikowany bazuje na cechach biometrycznych, oznacza to, że dostęp uzyskuje się poprzez geometrię dłoni, odcisk palca, tęczówkę, tembr głosu, rysunek naczyń krwionośnych, siatkówkę oka czy DNA. Kontrola dostępu faktycznie działa i sprawdza się w wielu miejscach. 

Chcesz zabezpieczyć określone pomieszczenie w Twojej firmie, przed dostępem niepożądanych osób? Skontaktuj się z nami! Możemy Ci w tym pomóc 796-75-75-74

Gdzie działamy?

Obszar naszej działalności obejmuje całą Warszawę i wszystkie okoliczne miejscowości. Jeśli obawiasz się, że mieszkasz nadmiernie daleko od stolicy, koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno się dogadamy i będziemy mogli wykonać dla Ciebie usługę. Dojazd do klientów zawsze jest darmowy. Jeśli sprawa dotyczy niewielkiej usterki lub działań serwisowych jesteśmy często w stanie dojechać jeszcze w dniu zgłoszenia. Działamy szybko i profesjonalnie. Jesteśmy poważną firmą zawsze odpowiednio przygotowaną do swojej pracy. Posiadamy stale powiększające się grono wiernych klientów, którzy nie tylko do nas wracają, ale polecają nasze usługi innym.

Niezależnie od tego, jaki system identyfikacji chce zainstalować klient, konieczne jest wykorzystanie właściwych urządzeń wejściowych, takich jak skanery, klawiatury itp. Oraz wykonawczych, czyli zamków elektronicznych czy rygli. Można wykorzystać wszystkie te urządzenia do stworzenia jednej sieci zabezpieczeń opartej na systemie informatycznym. Kontrola dostępu posiada liczne zalety, m.in. pozwala na bezobsługowe określanie uprawnień dostępu, identyfikacja następuje natychmiastowo, ochrona danych oraz mienia plasuje się na zdecydowanie wyższym poziomie, wszystkie wejścia i wyjścia są monitorowane. Oprócz tego system jest wygodny, gdyż pracownik posiada jedną kartę zamiast całego pęku kluczy, i co dla wielu firm niezwykle istotne bardzo łatwo daje się rozbudowywać.

Zamów montaż 796-75-75-74, biuro@monter24h.pl

Technologia ta nie jest pozbawiona wad. Pośród nich wymienia się jej wysoką cenę, szczególnie w kontekście zabezpieczeń biometrycznych, jednak zaznaczyć należy, że tak wysoki poziom ochrony wart jest dużych pieniędzy, jeśli ochrania coś naprawdę ważnego lub poufnego. Zdaniem specjalistów wadą może być również możliwość zmieniania się niektórych cech biometrycznych z biegiem czasu. Jednak tutaj wskazuje się jako rozwiązanie konieczność regularnego aktualizowania danych dostępu. Zdecydowanie więc zalety dominują nad wadami.

Jeśli chcesz zainstalować system kontroli dostępu, skontaktuj się z nami!

796-75-75-74

biuro@monter24h.pl