W dzisiejszych czasach dużą wagę przykładamy do ułatwień, jakie daje nam współczesna technika. Żyjemy w ciągłym biegu, więc rozwiązania usprawniające niektóre czynności dnia codziennego są na wagę złota. Z tego powodu automatyka i zdalne sterowanie cieszą się rosnącą popularnością. Brama wjazdowa do domu otwierająca się po przyciśnięciu jednego przycisku na pilocie, bez konieczności wysiadania z samochodu, co szczególnie sprawdza się jeśli pada deszcz. Zdalnie możemy również sterować innymi systemami w naszym domu, jak wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, a nawet zamykanie i otwieranie okien czy bramy garażowej. W naszym telefonie, typu smartfon będziemy wówczas mieli swoje małe centrum dowodzenia i zarządzania systemami i instalacji w naszym domu.

Chcesz zautomatyzować swój dom i zainstalować opcję zdalnego sterowania? Zadzwoń do nas! Zamontujemy 796-75-75-74

Po co Ci zdalne sterowanie?

Są to z pewnością rozwiązania oszczędzające nasz czas i gwarantujące wysoki poziom wygody w czasie codziennych czynności. Szczególnie jeśli pędzimy do pracy. W każdym domu można stworzyć system, który ułatwi nam korzystanie z niego. Jeśli np. zapomnimy o zamknięciu okien, a zacznie się burza, możemy zrobić to zdalnie. Mamy również możliwość sprawdzenia czy brama została zamknięta. Jeśli dziecko zapomni zabrać do szkoły klucze to nie ma problemu, gdyż zdalnie wpuścimy je do domu, siedząc w pracy.

Zadzwoń do montera! 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl

Nasze doświadczenie

Działamy na rynku od 15 lat, nieustannie gromadząc doświadczenie. Wiedza i umiejętności, jakie posiadamy stawiają nas w czołówce monterów rozmaitych instalacji w obrębie Warszawy i okolic, a być może jeszcze dalej. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi również swoim znajomym i rodzinie, jak i chętnie sami do nas wracają. Każde zlecenie jest dla nas równie istotne, działamy zarówno dla klientów indywidualnych, firm jak i rozmaitych instytucji. Na swoją pracę udzielamy gwarancji, gdyż jesteśmy przekonani, że wszystko będzie działać bez zarzutu. Zainstalowane przez nas zdalne sterowanie na pewno będzie działaś bez zarzutu!

Zamów montaż zdalnego sterowania! Zadzwoń 796-75-75-74

Zapłać kartą

Nasi klienci mają możliwość zapłacenia za usługę kartą płatniczą, dzięki czemu nie ma konieczności przygotowywania gotówki i martwienia się czy aby na pewno wystarczy za wykonanie zlecenia. Jesteśmy firmą działającą legalnie na polskim rynku od wielu lat. Za każdą wykonaną usługę wystawiamy rachunek, a jeśli zachodzi taka potrzeba również fakturę. Do klienta dojazd jest zawsze bezpłatny, bardzo często istnieje możliwość przeprowadzenia naprawy lub mniejszej instalacji jeszcze w dniu zgłoszenia. W przeciwnym razie umawiamy się na najbardziej dogodny termin i dbamy, aby cała zaplanowana instalacja przebiegła w pełni profesjonalnie i sprawnie. Na miejsce zlecenia zawsze przyjeżdżamy w pełni przygotowani. Nie bój się, nie będziemy pożyczać narzędzi! Mamy własne!

monter automatyki i zdalnego sterowania 796-75-75-74

Obszar działania

Działamy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości, jeśli jednak nie jesteś pewien, czy odległość nie jest za duża, koniecznie do nas zadzwoń, na pewno będziemy mogli dojechać i przeprowadzić montaż, a Ty będziesz mieć pewność, że powierzyłeś zadanie ekspertom.

796-75-75-74 – zadzwoń lub napisz sms, odpiszemy! Zamontujemy zdalne sterowanie!

Doradzimy

Pomożemy dobrać sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i odpowiednio zaprojektować jego funkcjonalność dla Twojego pełnego zadowolenia. Zajmujemy się również serwisowaniem instalacji, a dzięki regularnym przeglądom i naprawom eksploatacyjnym będzie Ci służył przez długie lata. Jeśli natomiast dojdzie do jakiejkolwiek awarii możesz do nas dzwonić o każdej porze 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, a na pewno szybko przeprowadzimy konieczną naprawę. Nie naciągamy naszych klientów na dodatkowe koszta, jeśli sprzęt, z którego korzystasz, a który mamy naprawić, stał się już workiem bez dna szczerze ci o tym powiemy i pomożemy w dobraniu nowego, który zainstalujemy tak, aby działał bez zarzutów i abyś nie miał z nim najmniejszych problemów.

Jeśli więc chcesz zainstalować zdalne sterowanie koniecznie skontaktuj się z nami! 796-75-75-74

Cenimy sobie jakość, wydajność i bezawaryjność, w związku z tym takie właśnie są montowane przez nas systemy. Chcesz mieć pewność, że sprzęt w jaki zainwestujesz będzie działał bez żadnych kłopotów i ograniczeń? Chcesz mieć możliwość łatwego rozbudowania sieci zdalnego sterowania w swoim domu? Stawiaj nie tylko na jakościowy sprzęt i sprawdzone rozwiązania, ale również wybierz doświadczonego i sprawdzonego montera, który dokona instalacji w taki sposób, że nie trzeba będzie po nim sprzątać i szukać kogoś kto wszystko naprawi. U nas znajdujesz wysoką jakość w korzystnych i rozsądnych cenach. Nasza oferta cechuje się na rynku wysoką konkurencyjnością, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dziedzinie montażu systemów automatyki oraz zdalnego sterowania i nie tylko.

Montujemy dla Ciebie w Warszawie i okolicach – Zapraszamy! 796-75-75-74