Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty montażu w dziedzinie „oświetlenie LED”. Dopasowanie źródeł światła do wnętrza stanowi istotny czynnik dekoracyjny, jak i praktyczny. Stosując niewielkie punkty oświetleniowe możemy np. ułatwić sobie wykonywanie niektórych czynności, bez konieczność zapalania tzw. „dużego światła”, co z pewnością stanowi również oszczędność finansową.

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów montaż dostosowany do Twoich potrzeb! 796-75-75-74

Wyróżnia nas doświadczenie

Nasza firma aktywnie działa na polskim rynku od 15 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy rozległe doświadczenie w różnego rodzaju montażach. Posiadaną wiedzę i umiejętności chętnie wykorzystujemy na korzyść naszych klientów. Oświetlenie LED stanowi stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku, jednak w ogromie możliwości jakie daje oraz dzięki oszczędności energii elektrycznej i niekwestionowanemu pozytywnemu wpływowi na środowisko naturalne cieszy się rosnącą popularnością, w domach prywatnych, instytucjach jak i firmach. Światło LED może być dyskretne i przytłumione jak i intensywne i jasne, wszystko zależy od tego jakiego wyboru dokonamy.

Monter oświetlenie LED 796-75-75-74, odpisujemy również na smsy

Nowoczesne rozwiązania

Staramy się zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno w kwestii montowanego oświetlenia LED, z którego można tworzyć całe, niesamowicie piękne kompozycje, jak w kwestii innych rozwiązań. Przykładowo wprowadziliśmy możliwość dokonania transakcji bezgotówkowej. U naszych monterów zapłacisz kartą w miejscu realizacji usługi i nie musisz się martwić, że zabraknie Ci gotówki. Działamy w pełni legalnie, tak więc za każde zlecenie wystawiamy rachunek, a jeśli jest taka potrzeba to również fakturę. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami jak i instytucjami. Każdy klient jest dla nas równie ważny.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms, lub mail biuro@monter24h.pl

Nasi klienci są zadowoleni

W sieci można znaleźć wiele opinii naszych zadowolonych klientów. Ich ocena jest w naszych oczach niezwykle istotna. Tak więc pozytywne słowa, to że do nas wracają i polecają nas rodzinie i znajomym stanowi niezwykle ważny element naszej pracy.

Monter oświetlenie LED 796-75-75-74

Gwarancja dobrze wykonanego montażu

Gdy montujemy oświetlenie LED udzielamy na swoją pracę gwarancji. Jesteśmy przekonani, że żaden z naszych klientów nie będzie musiał z niej skorzystać, gdyż jesteśmy pewni posiadanej wiedzy i umiejętności. Na miejsce wykonania zlecenia przyjeżdżamy zawsze punktualnie i w pełni przygotowani. Nie pożyczamy narzędzi, bo jak przystało na prawdziwych fachowców mamy własne.

Zamów montera 796-75-75-74

Gdzie działamy?

Działamy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jeśli mieszkasz w okolicy i chcesz zamontować oświetlenie LED skontaktuj się z nami. Zadzwoń nawet jeśli obawiasz się że mieszkasz zbyt daleko, na pewno możemy się dogadać i wykonać dla Ciebie usługę. Dojazd do klienta na terenie Warszawy i okolic jest zawsze darmowy. Jeśli do wykonania jest mała naprawa lub serwis to bardzo często możliwe jest umówienie się w dniu zgłoszenia. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodni 24 godziny na dobę. Awaria w niedzielny wieczór nie stanowi dla nas problemu – zadzwoń pomożemy.

Montaż oświetlenia LED 796-75-75-74

Postaw na nowoczesność

Oświetlenie LED pozwala na podkreślenie elementów wystroju, zaakcentowanie światła nieopodal dziecięcego łóżeczka, które nie będzie przeszkadzało w nocy, a pozwoli przemieścić się do dziecka. Można oświetlić kuchenny blat, aby nie zapalać w kuchni światła za każdym razem,gdy do niej wejdziemy po jakiś drobiazg i wiele więcej. Ilość możliwości pozostaje ograniczone jedynie przez naszą wyobraźnię.

Zamów montaż oświetlenia LED 796-75-75-74