Zależnie od miejsca naszego zamieszkania, okolicy, miejscowości, jej wielkości i wielu innych czynników, na różnym poziomie znajduje się nasze poczucie bezpieczeństwa. Nawet we własnym domu. Wiele osób zauważa, że dawniej było bezpiecznie, że sąsiedzie się znali i z pewnością nie było aktualne powiedzenie, że człowiek człowiekowi wilkiem. Dziś, prawdopodobnie przez niezwykle szeroki dostęp do informacji z miasta, kraju i świata zdecydowanie bardziej obawiamy się nawet swojego najbliższego otoczenia. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem wydaje się wdrażanie odpowiednich dla naszych potrzeb systemów zabezpieczeń. Poprawią one komfort psychiczny nasz i naszej rodziny.

Chcesz zamontować system alarmowy?

Zadzwoń i zamów montera! 796-75-75-74

Nasza firma działa prężnie na polskim rynku od 15 lat. Obszar naszego działania obejmuje głównie miasto Warszawa oraz jego okolicę, jęli jednak chcesz zatrudnić profesjonalnego montera, a mieszkasz nieco dalej, nie szkodzi, zadzwoń, a na pewno przyjedziemy. Do naszych klientów dojeżdżamy zawsze bezpłatnie, w wielu przypadkach w dniu zgłoszenia, jeśli np. sprawa dotyczy serwisu lub naprawy niewielkiej usterki. Cechuje nas profesjonalizm i niezawodność, co potwierdzają nasi liczni zadowoleni klienci.

montaż alarmu? Zadzwoń, napisz maila lub smsa! 796-75-75-74, biuro@monter24h.pl

Profesjonalizm jest ważny

Doskonale zdajemy sobie sprawę, czego oczekują od nas klienci. Na miejsce zgłoszenia zawsze przyjeżdżamy z własnym sprzętem w pełni przygotowani. Nie musisz się więc obawiać wielokrotnych wizyt lub pożyczania z Twojej szafki z narzędziami czy od sąsiadów. Mamy swoje profesjonalne narzędzia. Aby przyjazd montera nie był stresujący pod względem finansowym, tzn. wiele osób zastanawia się ile pieniędzy przygotować, zrobiliśmy krok ku nowoczesności i umożliwiamy płatność kartą na miejscu realizacji zlecenia. Każda wykonywana przez nas usługa zakończona zostaje wystawieniem rachunku lub w razie potrzeby faktury.

Potrzebujesz alarmu? To koniecznie się z nami skontaktuj!

Alarm w mieszkaniu czy domu może okazać się przydatny, np. jeśli wyjedziemy na urlop, wówczas jeśli coś zacznie się dziać, albo wejdzie niepożądana osoba, sąsiedzi zostaną głośno zaalarmowani i będą mogli sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Domowe i firmowe systemy zabezpieczeń mogą mieć najróżniejszą formę. Możemy zastosować głośny alarm, który usłyszą wszyscy w okolicy, tzw. cichy alarm, który uruchomi informację, o tym że coś się dzieje np na komendzie lub w stanowisku ochrony. Oprócz tego wykorzystuje się rozmaite inne rozwiązania, jak branki wykrywania metali, systemy drzwiowe i okienne, uniemożliwiające dostanie się do wnętrza osobom niepożądanym.

Zapraszamy do kontaktu 796-75-75-74

Działamy całą dobę

Dla naszych klientów pracujemy 24 H / 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się montażem jak i serwisem, tak więc jeśli w nocy alarm włączy się bez przyczyny i nie będziesz mógł go samodzielnie wyłączyć możesz do nas zadzwonić, na pewno będziemy mogli pomóc. Wieloletnia obecność na rynku sprawiała, że zyskaliśmy ogromne doświadczenie i pewność w kwestii posiadanych umiejętności. Nie jesteśmy teoretykami tylko praktykami, co pozawala nam na udzielanie gwarancji na wykonane prace, gdyż jesteśmy niemal pewni ich niezawodności – poza przypadkami losowymi.

Jeśli chcesz zainstalować w domu alarm lub system zabezpieczeń, koniecznie zadzwoń do nas 796-75-75-74

Nikt nie chce zostać okradziony, i nic dziwnego bo ciężko pracujemy na to co mamy. Z tego powodu zrodziła się potrzeba ochrony naszego mienia w czasie naszej nieobecności. A w konsekwencji pojawiły się rozwiązania techniczne, które umożliwiły nam cieszenie się własnym dobytkiem, z dużo mniejszą niż dawniej obawą, że może całkowicie zniknąć. Dobrym rozwiązaniem jest uruchomienie cichego alarmu, jeśli się coś dzieje, gdyż wówczas ochrona ma szansę po cichu wejść i nie wystraszyć osoby, która się wdarła do budynku mieszkalnego lub firmy. W tym czasie włamywacz czy napastnik nie zdają sobie sprawy, że już są na celowniku.

Z pewnością chcesz poczuć się bezpieczniej zarówno w domu, jak i w pracy. W związku z tym z pewnością przydadzą ci się różnego rodzaju systemy zabezpieczeń i przede wszystkim alarm. Możemy dopasować i zamontować odpowiednie rozwiązania specjalnie dla Ciebie.

Jeśli szukasz montera -zadzwoń 796-75-75-74