Działamy na rynku od 15 lat. Posiadamy doświadczenie w wykonywanej pracy i wykonywane przez nas usługi są na najwyższym rynkowym poziomie. Mimo to oferujemy konkurencyjne ceny, co bardzo chwalą sobie stale powracający do nas klienci, którzy polecają nam rodzinie i znajomym. Dopuszczamy różne rodzaje płatności.

Koszt wykonania montażu, serwisowania, jak i napraw ustalany jest indywidualnie z klientem w odniesieniu do tego, co zostanie przeprowadzone. Działamy w pełni legalnie, tak więc za każdą usługę wystawiamy rachunek, a na życzenie klienta również fakturę.

Zapłać kartą monterowi

Oprócz tego znaczącym udogodnieniem w płatnościach jest fakt, że nasi monterzy i serwisanci dysponują terminalem płatniczym. W związku z tym mogą Państwo przeprowadzić płatność za usługę, w miejscu jej wykonania kartą.

A może jednak gotówka?

Płatność może zostać dokonana również gotówką jeśli taka będzie forma preferowana przez klienta. We współpracy z firmami i instytucjami możliwe jest również wystawienie faktury, która zostanie opłacona przelewem po zaksięgowaniu w odpowiednim dziale.

Każdy klient jest ważny

Jesteśmy elastyczni i nowocześni i z pewnością się dogadamy. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług zarówno klientów indywidualnych, firmy i przedsiębiorstwa jak i wszelkie instytucje. Jesteśmy  otwarci na każdego klienta.

Stawiamy na satysfakcje i obopólne zadowolenie. Z tego powodu wychodzimy na przeciw oczekiwaniom współczesnego klienta również w kwestii doboru odpowiedniej metody płatności. Jeśli szukasz renomowanej firmy, która wykona dla Ciebie usługę montażu w przystępnej i konkurencyjnej na rynku cenie, a dodatkowo umożliwi Ci swobodny wybór metody płatności, to możesz przestać już szukać i koniecznie skontaktować się z nami.

Zadzwoń, gdy nas potrzebujesz

Posiadamy jeszcze jedną ogromną zaletę. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Tak więc jeśli do awarii dojdzie w weekend w godzinach wieczornych – możesz na nas liczyć!

Skontaktujesz się z nami telefonicznie pod nr 796-75-75-74, możesz również napisać sms, a na pewno odpiszemy. Odpowiadamy również na maile, więc jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz na biuro@monter24h.pl a wkrótce odpowiemy. Czekamy na Twój telefon.