Idziemy z duchem czasu, wiemy jakie oczekiwania mają nasi klienci i wprowadzamy udogodnienia również w dziedzinie płatności. Jeszcze niedawno zamawiając fachowca, do montażu, naprawy czy serwisu urządzenia musieliśmy przygotować w domu gotówkę, a nie zawsze można z góry dokładnie określić, co się zepsuło i jaki będzie koszt wykonania usługi. W konsekwencji trzeba było szybko biec do bankomatu lub pożyczyć od sąsiada. Z pewnością jednak sytuacja taka, rodziła pewien rodzaj dyskomfortu.

Płatność kartą

Oferujemy naszym klientom możliwość zapłacenia za usługę kartą, na miejscu, gdzie jest ona przeprowadzana. Nasi monterzy posiadają przy sobie terminal płatniczy, który umożliwia szybką transakcję bezgotówkową. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że możemy spokojnie czekać na fachowca i nie martwić się czy aby na pewno wystarczy nam pieniędzy, aby mu zapłacić. Wygodnie i szybko zapłacimy kartą, uzyskamy rachunek i potwierdzenie, a w razie konieczności również fakturę.

Płatności gotówką

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nadal wiele osób woli płacić gotówką. Ze względu na ich wygodę, płatności gotówkowe również akceptujemy. Po przeliczeniu, zaakceptowaniu i rozliczeniu dostaniesz również rachunek oraz jeśli będzie taka potrzeba również fakturę.

Faktury

Współpracujemy również z firmami i korporacjami, wówczas dopuszczamy również możliwość wystawienia faktury z odpowiednim terminem jej płatności. Taka transakcja również przebiega całkowicie bezgotówkowo. Jest to rozwiązanie, które również jest nowoczesne i wygodne dla obydwu stron.

Firma z zasadami

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, również w dziedzinie płatności. Z nami możesz prowadzić dialog, i z pewnością znajdziemy najdogodniejsze rozwiązanie. Kierujemy się jak najlepszym interesem klienta, przy zachowaniu te co najlepsze dla nas. Na rynku działamy od kilkunastu lat, z dużymi sukcesami. Posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy chętnie podejmują dalszą współpracę, polecają nas rodzinie, znajomym, a także innym firmom. Jeśli zależy Ci na znalezieniu dobrego fachowca, firmy do współpracy to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś i postaw na wysoką jakość montażu, naprawy, serwisu, ale również płatności.