Nasza firma działa z sukcesami na polskim rynku już od 15 lat. Podstawą naszej pracy jest montaż anten satelitarnych, telewizyjnych, cyfrowego Polsatu, NC+ i naziemnych DVBT. Nasi dotychczasowi klienci, w swoich opiniach wyrażają zadowolenie z przeprowadzanych przez nas usług montażowych. Działamy na terenie Warszawy, jednak również okolicznych miejscowościach. Jeśli potrzebujesz dobrego fachowca do montażu anteny, koniecznie skontaktuj się z nami już dziś. Montaż anten Zielonka specjalnie dla Ciebie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Płatności dostosowane do potrzeb!

Montaż anten Zielonka

Staramy się nadarzać za nieustannie rozwijającym się rynkiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę, a na pewno zwykle jest jej niewiele. Wynika to z faktu, że obecnie w większości sklepów i punktów usługowych bez problemu zapłacimy kartą. My również oferujemy naszym klientom taką możliwość. Jeśli zamówisz wykonanie montażu lub naprawy anteny w Zielonce, lub w okolicy, przez jednego z naszych monterów, to bez problemu na miejscu zapłacisz kartą płatniczą. Oczywiście przyjmujemy również gotówkę – jeśli tak będzie Ci wygodniej. W przypadku współpracy z firmami i korporacjami możliwe jest wystawienie faktury z określonym terminem jej płatności.

Każdy klient jest dla nas ważny!

Podejmujemy się zarówno małych zleceń, jak i dużych realizacji. Przyjedziemy zarówno jeśli wiatr uszkodził Twoją antenę, jak i gdy poszukujesz firmy do zamontowania rozbudowanego systemu kontroli dostępu w firmie. Jesteśmy monterami zarówno dla osób prywatnych, firm, instytucji, jak i wielkich korporacji. Każdy klient i każde zlecenie jest dla nas równie istotne!

Konkurencyjne ceny

Działamy na rynku od 15 lat, dzięki czemu posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę związaną z montażem anten, jak i innych systemów. Posiadamy fachowy sprzęt, do klienta przyjeżdżamy zawsze w pełni przygotowani. Znamy również nowoczesne techniki montażowe, co sprawia, że działamy szybko, pewnie i dokładnie. Wszystkie te elementy składają się na to, że jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi, na najwyższym poziomie w cenach konkurencyjnych.

Co obejmuje nasza oferta?

Pełen zakres oferowanych przez nas usług możesz znaleźć na stronie internetowej monter24h.pl . Zajmujemy się montażem anten, domofonów, wideodomofonów, systemów kontroli dostępu, audio, monitoringu i innych. Tak więc w naszej ofercie znajduje się szeroka ilość usług, powiązanych z różnego rodzaju sprzętami, które możemy zamontować, zdemontować, naprawić lub regularnie serwisować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę internetową. Jesteśmy dla mieszkańców Zielonki jak i wszystkich okolicznych miejscowości.

Dostępni non stop!

Pracujemy nieustannie. Można wręcz powiedzieć, że działamy jak monterski i awaryjny ostry dyżur. Gdy nasza konkurencja już dawno śpi lub jeszcze nie wstała, a u Ciebie doszło do awarii anteny satelitarnej, cyfrowego polsatu, NC+ czy innej, to możesz zadzwonić właśnie do nas, a postaramy się, żeby obejrzał film lub program, na którym Ci zależy. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nieustannie. Masz problem z anteną? Zadzwoń niezależnie od dnia i godziny. Montaż anten Zielonka zawsze dostępny!

Montaż anten Zielonka

Montaż anten satelitarnych, cyfrowego polsatu, NC+ i innych to główny obszar naszej działalności od 15 lat. Szczycimy się doświadczeniem, jakie posiadamy w tej dziedzinie. Dzięki niemu mamy możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie i jednocześnie w konkurencyjnych cenach. Jeśli więc kupiłeś nową antenę i nie potrafisz jej zamontować, a może boisz się wejść na dach, to możesz skontaktować się z nami, a zajmiemy się tym za Ciebie. Mieszkasz w Zielonce lub okolicy? Pracujemy właśnie dla Ciebie! Zadzwoń do nas. Montaż anten Zielonka dostępny dla Ciebie.

Serwis anten Zielonka

Jeśli chcesz, aby antena, którą kupisz działała bez zarzutu możliwie jak najdłużej koniecznie należy zadbać o jej odpowiedni serwis. Powinna być regularnie sprawdzana, kalibrowana, odpowiednio ustawiana i regulowana. W ten sposób możesz uniknąć wielu awarii, a zużywające się podzespoły będą wymieniane na bieżąco. Jeśli mieszkasz w Zielonce lub okolicy, chętnie podejmiemy się obsługi serwisowej Twojej anteny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy wiedzą i doświadczeniem.

Naprawa anten Zielonka

Awarie anten pojawiają się z najróżniejszych przyczyn. Wystarczą niesprzyjające warunki pogodowe i już możemy mieć kłopot z odbiorem. Czasem dojdzie również do uszkodzenia lub zużycia jakiegoś podzespołu urządzenia. Wówczas najlepiej zadzwonić do nas i wezwać sprawdzonego montera, który przyjedzie najszybciej jak to możliwe, i pozbędzie się usterki. Dzięki nam zyskujesz możliwość obejrzenia zaplanowanego programu czy filmu. Jeśli więc pojawił się problem z Twoją anteną, koniecznie skontaktuj się z nami. Działamy profesjonalnie, pewnie i szybko.

Mieszkasz dalej? Nie szkodzi!

Jesteśmy otwarci na zlecenia od klientów z Warszawy, jak i każdego zamieszkującego wszelkie okoliczne miasteczka. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli jednak mieszkasz poza Warszawą i jej najbliższą okolicą, a poszukujesz zaufanego i pewnego montera – koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, niezależnie od dnia i godziny. Sięgasz już po telefon? Super! Czekamy na połączenie! Montaż anten Zielonka to my – również w okolicy.