Montaż anten / Zielonka

Nasza firma działa z sukcesami na polskim rynku już od 15 lat. Podstawą naszej pracy jest montaż anten satelitarnych, telewizyjnych, cyfrowego Polsatu, NC+ i naziemnych DVBT. Nasi dotychczasowi klienci, w swoich opiniach wyrażają zadowolenie z przeprowadzanych przez nas usług montażowych. Działamy na terenie Warszawy, jednak również okolicznych miejscowościach. Jeśli potrzebujesz dobrego fachowca do montażu anteny koniecznie skontaktuj się z nami już dziś. Montaż anten Zielonka specjalnie dla Ciebie.

Zadzwoń do nas 786 75 75 74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Montaż anten Zielonka

Płatności dostosowane do potrzeb!

Staramy się nadażać za nieustannie rozwijającym się rynkiem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę, a na pewno zwykle jest jej niewiele. Wynika to z faktu, że obecnie w większości sklepów i punktów usługowych bez problemu zapłacimy kartą. My również oferujemy naszym klientom taką możliwość. Jeśli zamówisz wykonanie montażu lub naprawy anteny w Zielonce lub w okolicy, przez jednego z naszym monterów, to bez problemu na miejscu zapłacisz kartą płatniczą. Oczywiście przyjmujemy również gotówkę – jeśli tak będzie Ci wygodniej. W przypadku współpracy z firmami i korporacjami, możliwe jest wystawienie faktury z określonym terminem jej płatności.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Każdy klient jest ważny!

Podejmujemy się zarówno małych zleceń, jak i dużych realizacji. Przyjedziemy zarówno jeśli wiatr uszkodził Twoją antenę, jak i gdy posuzkujesz firmy do zamontowaniu rozbudowanego systemu kontroli dostępu w firmie. Jesteśmy monterami zarówno dla osób prywatnych, firm, instytucji, jak i wielkich korporacji. Każdy klient i każde zlecenie jest dla nas równie istotne!

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Konkurencyjne ceny

Działamy na rynku od 15 lat, dzięki czemu posiadamy wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę związaną z montażem anten, jak i innych systemów. Posiadamy fachowy sprzęt, do klienta przyjeżdżamy zawsze w pełni przygotowani. Znamy również nowoczesne techniki montażowe, co sprawia, że działamy szybko, pewnie i dokładnie. Wszystkie te elementy składają się na to, że jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi, na najwyższym poziomie w cenach konkurencyjnych.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Co obejmuje nasza oferta?

Pełen zakres oferowanych przez nas usług możesz znaleźć na stronie internetowej monter24h.pl . Zajmujemy się montażem anten, domofonów, wideodomofonów, systemów kontroli dostępu, audio, minitoringu i innych. Tak więc w naszej ofercie znajduje się szeroka ilość usług, powiązanych z różnego rodzaju sprzętami, które możemy zamontować, zdemontować, naprawić lub regularnie serwisować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową. Jesteśmy dla mieszkańców Zielonki jak i wszystkich okolicznych miejscowości.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Dostępni non stop!

Pracujemy nieustannie. Można wręcz powiedzieć, że działamy jak monterski i awaryjny ostry dyżur. Gdy nasza konkurencja już dawno śpi lub jeszcze nie wstała, a u Ciebie doszło do awarii anteny satelitarnej, cyfrowego polsatu, NC+ czy innej, to możesz zadzwonić właśnie do nas, a postaramy się, żeby obejrzał film lub program na którym Ci zależy. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nieustannie. Masz problem z anteną? Zadzwoń niezależnie od dnia i godziny. Montaż anten Zielonka zawsze dostępny!

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Montaż anten Zielonka

Montaż anten satelitarnych, cyfrowego polsatu, NC+ i innych to główny obszar naszej działalności od 15 lat. Szczycimy się doświadczeniem, jakie posiadamy w tej dziedzinie. Dzięki niemu mamy możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie i jednocześnie w konkurencyjnych cenach. Jeśli więc kupiłeś nową antenę i nie potrafisz jej zamontować, a może boisz się wejść na dach to możesz skontaktować się z nami, a zajmiemy się tym za Ciebie. Mieszkasz w Zielonce lub okolicy? Pracujemy właśnie dla Ciebie! Zadzwoń do nas. Montaż anten Zielonka dostępny dla Ciebie.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Serwis anten Zielonka

Jeśli chcesz, aby antena, którą kupisz działała bez zarzutu możliwie jak najdłużej koniecznie należy zadbać o jej odpowiedni serwis. Powinna być regularnie sprawdzana, kalibrowana, odpowiednio ustawiana i regulowana. W ten sposób możesz unikąć wielu awarii, a zurzywające się podzespoły będą wymieniane na bieżąco. Jeśli mieszkasz w Zielonce lub okolicy, chętnie podejmiemy się obsługi serwisowej Twojej anteny. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy wiedzą i doświadczeniem.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Naprawa anten Zielonka

Awarie anten pojawiają się z najróżniejszych przyczyn. Wystarczą niesprzyjające warunki pogodowe i już możemy mieć kłopot z odbiorem. Czasem dojdzie również do uszkodzenia lub zużycia jakiegoś podzespołu urządzenia. Wówczas najlepiej zadzwonić do nas i wezwać sprawdzonego montera, który przyjedzie najszybciej jak to możliwe, i pozbędzie się usterki. Dzięki nam zyskujesz mozliwość obejrzenia zaplanowanego programu czy filmu. Jeśli więc pojawił się problem z Twoją anteną koniecznie skontaktuj się z nami. Działamy profesjonalnie, pewnie i szybko.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Mieszkasz dalej? Nie szkodzi!

Jesteśmy otwarci na zlecenia od klientów z Warszawy, jak i każdego zamieszkującego wszelkie okoliczne miasteczka. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy. Jeśli jednak mieszkasz poza Warszawą i jej najbliższą okolicą, a poszukujesz zaufanego i pewnego montera – koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno się dogadamy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, niezaleznie od dnia i godziny. Sięgasz już po telefon? Super! Czekamy na połączenie! Montaż anten Zielonka to my – również w okolicy.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Zapraszamy do kontaktu przez formularz

Zapraszamy do oddania głosu...