Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Od lat wykonujemy montaż anten Zakręt. Zajmujemy się również serwisem i naprawą anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ i naziemnych DVBT na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz we wszystkich okolicznych miejscowościach. Jeśli mieszkasz nieco dalej, szukasz solidnego fachowca i nie jesteś pewien czy do Ciebie dojedziemy, koniecznie zadzwoń, a na pewno okaże się, że będzie taka możliwość.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Zakręt

Co nasz wyróżnia?

Z myślą o naszych klientach staramy się wdrażać nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich są płatności. Gdy przyjeżdża nasz monter, nie musisz koniecznie przygotowywać gotówki. Są oni wyposażeni w terminale płatnicze. Dzięki czemu szybko i bezproblemowo zapłacisz na miejscu wykonania zlecenia kartą płatniczą. Oprócz tego za każdą usługę wystawiamy paragon, a na życzenie klienta fakturę. Dokumenty te służą oczywiście jako gwarancja na naszą pracę.

Jesteśmy dostępni niezależnie od dnia i godziny. Jeśli dojdzie do awarii w godzinach wieczornych lub w weekend możesz do nas zadzwonić. Doskonale wiemy, że w tym czasie nasza konkurencja śpi, jednak z nami możesz się bez obaw skontaktować i na pewno uzyskasz pomoc. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie przyjechać jeszcze w dniu zgłoszenia i usunąć awarię. Działamy szybko i sprawnie, ale jednocześnie profesjonalnie i dokładnie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dobrze znamy się na swojej robocie i wykonujemy ją rzetelnie, a nasi klienci są zadowoleni z wysokiej jakości. Oprócz tego nieustannie się dokształcamy, dzięki czemu korzystamy z najnowszych technik montażowych.

montaż anten Zakręt

Odpowiednie wyposażenie

Do klienta zawsze przyjeżdżamy przygotowani. Posiadamy zestaw własnych profesjonalnych narzędzi, nie będziemy szukać u ciebie śrubokrętów, żeby przeprowadzić naprawę lub montaż anteny. Warto skorzystać z naszych usług, gdyż podchodzimy do zadania zawsze z pełnym profesjonalizmem.

Naprawa anten Zakręt

Aby doszło do awarii anteny, wystarczy niekorzystna pogoda, wówczas może pojawić się problem z odbiorem i brak możliwości obejrzenia ulubionego programu. Każdą naprawę przeprowadzamy możliwie jak najszybciej, abyś mógł się cieszyć z niezmąconego obrazu. Zadzwoń do nas, a na pewno nie pożałujesz. Przyjedziemy, sprawdzimy, naprawimy.

Jesteśmy otwarci na każdego klienta

Współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi, jak i instytucjami, firmami czy korporacjami. Jesteśmy otwarci na każdego i podchodzimy do realizacji każdego zlecenia z należytą dbałością. Zawsze kończymy rozpoczętą pracę w wyznaczonym terminie. Doskonale wiemy, że nasze wieloletnie istnienie na rynku jest zasługą naszych klientów i dbamy o was, najlepiej jak potrafimy.

Serwis anten Zakręt

Z anteną satelitarną, telewizyjną, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemną jest trochę jak z samochodem. Dlaczego? Ponieważ konieczne jest jej regularne serwisowanie i wymienianie zużytych podzespołów. Dzięki temu zyskujemy możliwość uniknięcia większych awarii, możemy ograniczyć koszta, a sama antena posłuży nam zdecydowanie dłużej. Jeśli więc poszukujesz firmy, która zajmie się regularnym serwisowaniem Twojej anteny w korzystnej cenie, koniecznie skontaktuj się z nami.

Montaż anten Zakręt

Jeśli dokonałeś zakupu nowej anteny i nie potrafisz jej zamontować… Jeśli chcesz wymienić starą antenę na nową i nie wiesz, na jaki sprzęt się zdecydować… Jeśli boisz się wspinaczki na dach, choć wiesz, jak dokonać montażu czy naprawy anteny… Koniecznie skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie, wiemy, jak się zachowywać i co zrobić, aby prace przebiegły w pełni bezpiecznie dla każdego. Pomożemy Montaż anten Zakręt to my.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy