Montażem anten satelitarnych, telewizyjnych, cyfrowego polsatu, NC+ i naziemnych DVBT zajmujemy się od 15 lat. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, które sprawiają, że możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług w konkurencyjnych cenach. Jeśli mieszkasz w Ząbkach bądź okolicy i pojawił się u Ciebie palący problem z anteną, koniecznie zadzwoń do nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. Oferujemy montaż anten Ząbki.

Montaż anten Ząbki

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 lub napisz sms, a na pewno odpowiemy! Możesz również przysłać maila na adres biuro@monter24h.pl

Co znajduje się w naszej ofercie?

Jeśli nie jesteś pewien czy w Twoim miejscu zamieszkania możliwe jest odbieranie telewizji satelitarnej, to możemy przyjechać ze specjalnym miernikiem i dokonać pomiarów. Gdy będziesz chciał zamontować nową antenę, chętnie się tym zajmiemy i o nic nie będziesz musiał się martwić. W sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia Twojej anteny przez warunki pogodowe, lub pojawią się zakłócenia z innych przyczyn, chętnie przyjedziemy i zajmiemy się serwisem i naprawą. Każdej usterki pozbędziemy się szybko i profesjonalnie. Nie bój się, nie będziemy korzystać w Twoich narzędzi – zawsze przyjeżdżamy przygotowani. Tak więc jeśli masz jakikolwiek problem z anteną i mieszkasz w Ząbkach lub w najbliższej okolicy koniecznie skontaktuj się z nami. Montaż anten Ząbki to nasza specjalność.

Zadzwoń pod numer 796-75-75-74, napisz sms lub wyślij mail biuro@monter24h.pl

Nowoczesne rozwiązania w płatnościach

Jesteśmy bardzo elastyczni jeżeli chodzi o płatności. Jeśli zgłaszasz awarie, monter, który do Ciebie przyjedzie, będzie miał przy sobie terminal płatniczy. Dzięki temu możesz zapłacić za usługę kartą i nie musisz przygotowywać w domu gotówki czy biegać po bankomatach. Oczywiście uwzględniamy również płatności gotówką jeśli taka forma, będzie dla Ciebie bardziej dogodna. Przy współpracy z firmami i korporacjami wystawiamy faktury wraz z określonym terminem płatności. Jeśli więc mieszkasz w Ząbkach lub nieco dalej postaw na nowoczesnego montera.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl

Nieustanna dostępność — przez całą dobę

Nasi klienci mogą na nas liczyć niezależnie od dnia i godziny. Jeśli planowałeś wieczorek filmowy, a po włączeniu telewizora odkryłeś awarię w godzinach wieczornych, to nawet jeśli nasza konkurencja dawno poszła spać, my możemy przyjechać i dokonać naprawy. Możesz na nas liczyć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni dla mieszkańców Ząbków oraz wszelkich okolicznych.

Potrzebujesz naprawy anteny, zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms, lub mail biuro@monter24h.pl

Serwis anten Ząbki

Jeśli posiadasz antenę satelitarną w Ząbkach i chcesz cieszyć się jej niezawodnością przez długie lata, koniecznie skorzystaj z naszej usługi regularnego serwisu urządzeń antenowych. Będziemy dbać o odpowiednie ustawienie, wymianę podzespołów i konserwację sprzętu, dzięki czemu posłuży Ci dłużej, będziesz cieszyć się z niezmąconego obrazu i ograniczysz koszta.

Zadzwoń do serwisu 796-75-75-74, napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Montaż anten Ząbki

Zajmujemy się profesjonalnym montażem anten satelitarnych na terenie Ząbek, oraz w okolicach. Jeśli kupiłeś nową antenę i nie jesteś pewien czy potrafisz ją samodzielnie zamontować, koniecznie zadzwoń po nas. Gdy boisz się wejścia na dach, nie musisz ryzykować, bo my się tym zajmiemy w bezpieczny sposób. Gwarantujemy, że wykonany montaż i instalacja będą przebiegać na najwyższym poziomie, wszystko będzie solidne i stabilne, i będziesz cieszyć się wspaniałym i wyraźnym obrazem niezależnie od sytuacji.

Zadzwoń do nas, a zamontujemy Twoją antenę 796-75-75-74, napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Naprawa anten Ząbki

Jeśli w wyniku warunków atmosferycznych lub prowadzonych w budynku prac remontowych doszło do awarii Twojej anteny satelitarnej, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zajmiemy się w pełni profesjonalnie naprawą. Do mniejszych realizacji na terenie Ząbek jesteśmy w stanie dojechać jeszcze w dniu zgłoszenia i pozwolić Ci obejrzeć ulubiony wieczorny program bez zakłóceń.

Klient jest ważny!

Jesteśmy firmą działającą legalnie na polskim rynku od wielu lat. Za każdą wykonaną usługę wystawiamy rachunek, a jeśli jest taka potrzeba również fakturę. Współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi, jak i firmami, organizacjami, instytucjami i korporacjami. Każdy klient jest dla nas równie ważny i każde zlecenie traktujemy poważnie, niezależnie od jego rozległości.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74, napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Dzwoń również jeśli mieszkasz dalej!

Obszar naszego działania to Warszawa, Ząbki, ale także wszystkie inne lokalizacje w stolicy i jej okolicach, bo dojeżdżamy również do okolicznych miejscowości. Dojazd do klienta zawsze jest darmowy i możliwie jak najszybszy. Jeśli więc potrzebujesz sprawdzonego montera, serwisanta czy fachowca od anteny w Warszawie i okolicach to koniecznie skontaktuj się z nami. Przyjedziemy! Zobaczymy! Zamontujemy lub Naprawimy! Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że na swoją pracę udzielamy gwarancji, jesteśmy jednak pewni posiadanych umiejętności i przypuszczamy, że nie będzie ona potrzebna.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74, napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Zapraszamy do współpracy! Montaż anten Ząbki