Jesteśmy firmą legalnie działającą na polskim rynku, od wielu lat. Nasze co najmniej 15-letnie doświadczenie sprawia, że oferujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo montaż anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ oraz naziemnych DVBT. Działamy na terenie Warszawy Saska Kępa, jak również wszelkich okolicznych dzielnicach i miejscowościach w pobliżu. Nasi dotychczasowi klienci chętnie polecają nasze usługi znajomym i rodzinie. O ich zadowoleniu świadczą również opinie, jakie publikują na nasz temat w sieci. Jeśli więc szukasz sprawdzonego i dobrego montera koniecznie zadzwoń do nas. Montaż anten Warszawa Saska Kępa to my!

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Klient jest dla nas ważny!

Nie jest istotne, czy jesteś osobą prywatną, u której przydarzyła się mała awaria, czy też przedsiębiorcą, a może reprezentujesz dużą korporację. Każdy klient, który się do nas zgłasza, jest równie ważny i traktujemy go z równą troską i szacunkiem. Współpracujemy z instytucjami, firmami, korporacjami, jak i osobami prywatnymi. Dbamy o przestrzeganie wyznaczonych terminów, pracę wykonujemy szybko i profesjonalnie oraz dokładnie. Jeśli więc masz jakikolwiek problem z anteną lub jakimkolwiek innym sprzętem, koniecznie zadzwoń, a na pewno będziemy mogli pomóc. Wykonamy dla Ciebie montaż anten Warszawa Saska Kępa.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Wygodne rozwiązania w płatnościach

Dziś coraz mniej osób nosi przy sobie gotówkę, zdecydowanie wygodniej jest nam płacić kartą, gdyż sprawdza się to w niemal każdej sytuacji. Postanowiliśmy wyjść naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów. Nasi monterzy posiadają przy sobie terminal płatniczy, dzięki czemu mogą Państwo zapłacić kartą na miejscu wykonywania usługi. Oczywiście nadal możliwe jest zapłacenie gotówką, jeśli taka forma jest dla Państwa odpowiedniejsza. Za każdą usługę wystawiamy rachunek. Firmom i korporacjom oferujemy możliwość wystawienia faktury z określonym terminem płatności.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Dostępni cały czas!

Pracujemy cały czas. Jeśli awaria Twojej anteny pojawiła się w godzinach wieczornych, lub wcześnie rano – możesz do nas zadzwonić – przyjedziemy i umożliwimy Ci obejrzenie ulubionego filmu, serialu czy programu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza konkurencja w tym czasie śpi. My jednak jesteśmy po to, aby Ci pomóc, pracujemy więc 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Potrzebujesz kogoś, kto zamontuje lub naprawi Twoją antenę? Koniecznie zadzwoń do nas – nie wahaj się.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Co wchodzi w skład naszej oferty?

Jeśli chcesz dokładnie poznać i dowiedzieć się, czym się zajmujemy i jakie usługi montażowe i naprawcze możesz nam zlecić, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej monter24h.pl. Zajmujemy się oczywiście wszelkiego rodzaju antenami, ale możemy zamontować i naprawić również domofony, wideodomofony, systemy audio, monitoringu, kontroli dostępu i inne. Do klienta przyjeżdżamy zawsze przygotowani, wyposażeni w profesjonalne narzędzia. Działamy szybko i dokładnie, dzięki czemu z powierzonych nam zadań wywiązujemy się zawsze w terminie, a klienci wyrażają swoje zadowolenie. Montaż anten Warszawa Saska Kępa – działamy dla Ciebie.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Montaż anten Warszawa Saska Kępa

Montażem anten zajmujemy się od 15 lat. Posiadamy w tej dziedzinie doświadczenie i wiedzę. Sprawnie montujemy sprzęt w najlepszym miejscu, sprawdzając, czy odbiór będzie optymalny za pomocą specjalnego czujnika. Dokładne ustawienie wszystkiego, aby obraz był nieskazitelny, również nie zabiera nam wiele czasu. Dlatego jeśli kupiłeś nową antenę i nie jesteś pewien czy potrafisz ją samodzielnie zamontować, lub zwyczajnie boisz się wspinaczki na dach – zadzwoń do nas – przyjedziemy i zajmiemy się tym za Ciebie, a wszystko będzie działać bez zarzutu. Jeśli mieszkasz w Warszawie Saska Kępa i szukasz kogoś, kto zamontuje Twoją antenę, koniecznie skontaktuj się z nami już teraz.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Naprawa anten Warszawa Saska Kępa

Uszkodzenie anteny satelitarnej, telewizyjnej, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy innej, może nastąpić na skutek oddziaływania niesprzyjających warunków atmosferycznych, np. silny wiatr czy gwałtowna burza. Awarie często wywołane są również brakiem regularnego serwisu i co za tym idzie zużyciem kolejnych podzespołów, które nie działają już tak, jak powinny. Jeśli Twoja antena została z jakiegoś powodu uszkodzona, pogorszył się sygnał, zanikł i nie możesz spokojnie obejrzeć ulubionego programu, a mieszkasz w Warszawie Saska Kępa lub okolicy, to koniecznie skontaktuj się z nami. Do małych awarii jesteśmy w stanie przyjechać jeszcze w dniu zgłoszenia, więc z pewnością będziemy w stanie Ci skutecznie pomóc.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Serwis anten Warszawa Saska Kępa

Jeśli kupujemy sprzęt, na który musimy przeznaczyć pewną sumę, to chcemy, aby posłużył nam możliwie, jak najdłużej. Zarówno w przypadku anten, jak i innych sprzętów, taki stan rzeczy można uzyskać, jeśli w sposób regularny dokonuje się działań serwisowych. Pozwalają one na regulowanie obrazu i odbioru, usuwanie niewielkich usterek czy też wymienianie podzespołów, które się zużywają, zanim całkiem przestaną działać. Jeśli mieszkasz w Warszawie Saskiej Kępie, jakiejkolwiek innej dzielnicy stolicy lub w okolicznych miejscowościach i szukasz firmy, która zajmie się regularnym serwisowaniem Twojej anteny, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl

Zadzwoń – niezależnie od tego, gdzie mieszkasz

Jeśli mieszkasz poza Warszawą i najbliższą okolicą miasta, a poszukujesz osoby, która w sposób profesjonalny przeprowadzi dla Ciebie montaż, zajmie się serwisem lub naprawą, to również możesz do nas zadzwonić, a na pewno znajdziemy nić porozumienia i będziemy mogli podjąć się realizacji dla Ciebie. Montaż anten Warszawa Saska Kępa zaprasza.

Zadzwoń do nas 796-75-75-74 , napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl