Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Działając od ponad 15 lat udało nam się zgromadzić doświadczenie, które pozwala oferować klientom wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Przeprowadzimy montaż anten Warszawa Praga Północ, ale przyjedziemy też do innych dzielnic miasta i do okolicznych miejscowości. Jeśli więc szukasz fachowca, który zamontuje za Ciebie nową antenę, wymieni starą, przeprowadzi działania serwisowe lub naprawę w razie awarii, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Klient przede wszystkim

Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, instytucji, firm i korporacji. Dla nas każdy klient jest równie ważny. Zawsze kończymy rozpoczętą pracę przed podjęciem nowej i odnosimy się do klientów z szacunkiem. Pamiętamy, że to dzięki wam, waszym opiniom, poleceniom i powrotom istniejemy i chcemy utrzymać to jak najdłużej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z anteną telewizyjną, satelitarną, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemną DVBT.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Nowoczesny system płatności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach już mało kto trzyma pieniądze w skarpecie lub materacu. Obecnie są one w bankach, i aby z nich skorzystać musimy zapłacić kartą lub udać się do bankomatu. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. U nas nie musisz się martwić, że zabraknie Ci gotówki, aby zapłacić za usługę, bo możesz tego dokonać w wygodny sposób kartą płatniczą. Nasi monterzy posiadają przy sobie terminale, dzięki czemu płatność ma charakter bezgotówkowy. W przypadku współpracy z firmami czy korporacjami wystawiamy faktury z odpowiednim terminem płatności. Działamy legalnie więc każda usługa zakończona jest wystawieniem rachunku, oraz jeśli jest taka potrzeba również faktury. Montaż anten Warszawa Praga Północ to my.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Działalność przez całą dobę

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie każdy żyje szybko, czasu brak w ciągu dnia na wiele rzeczy, a awarie mogą pojawić się niezależnie od godziny. W związku z tym, w przeciwieństwie do konkurencji działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli awaria anteny ma Ci zepsuć wieczór to na to nie pozwolimy. Nie próbuj budzić późnym wieczorem naszej konkurencji, oni już smacznie śpią. Zadzwoń do nas a na pewno przyjedziemy. Montaż anten Warszawa Praga Północ to my.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Gwarancja

Przez lata pozyskaliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Nieustannie się dokształcamy, aby oferować jeszcze więcej. Korzystamy z najnowszych technik montażowych, działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i bezproblemowo. Wszystko to sprawia, że z pełną satysfakcją udzielamy klientom gwarancji na przeprowadzone przez nas prace. Jednak jesteśmy pewni, że nikt nie będzie musiał z niej korzystać, bo wszystko będzie działać perfekcyjnie. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Warszawa Praga Północ.

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Z pozoru wydaje się, że zamontowanie nowej anteny telewizyjne, satelitarnej czy Cyfrowego Polsatu lub NC+ to nic takiego, i każdy może sobie z tym poradzić. Okazuje się jednak, że po wejściu na dach nie do końca wiesz jak sobie poradzić, albo zwyczajnie boisz się montażu na wysokości i nie wiesz jak wdrożyć najlepsze ustawienia, które zapewnią niezmącony obraz. W takiej sytuacji warto zadzwonić do nas, a na pewno szybko i sprawnie przeprowadzimy montaż anten Warszawa Rembertów, przyjedziemy też do innych dzielnic miasta i okolicznych miejscowości.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Naprawa anten Warszawa Praga Północ

Awaria anteny satelitarnej, telewizyjnej, Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych może pojawić się o każdej porze, w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji możesz zadzwonić do nas. Przeprowadzimy naprawę w krótkim czasie, a do niewielkich awarii jesteśmy w stanie dojechać jeszcze w dniu zgłoszenia. Wszystko szybko i w pełni profesjonalnie. Do uszkodzenia anteny może dojść na skutek oddziaływania warunków pogodowych, lub też zużycia podzespołów. Ze wszystkim sobie poradzimy – zadzwoń. Skorzystaj z naszych usług – montaż anten Warszawa Praga Północ. 

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Serwis anten Warszawa Praga Północ

Jeśli skrupulatnie dbamy o naszą antenę, to z pewnością będzie nam bez większych problemów służyć długie lata. Jednak podobnie jak samochód powinna być poddawana regularnym przeglądom serwisowym i koniecznym naprawom eksploatacyjnym. Jeśli na terenie Warszawy szukasz firmy, która zajmie serwisem Twojej anteny to skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu – montaż anten Warszawa Praga Północ.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Obszar naszego działania

Przeprowadzimy montaż anten Warszawa Rembertów, ale jeśli mieszkasz w innych dzielnicach miasta to również możesz do nas zadzwonić, a z pewnością będziemy mogli przyjechać. Pracujemy w następujących dzielnicach: Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Sadyba, Ochota, Wilanów, Wola, Wesoła, Wawer, Targówek, Białołęka, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Tarchomin. Jeśli Twojej dzielnicy nie wymieniliśmy, to nic straconego – zadzwoń i przekonaj się, że do Ciebie też przyjedziemy.

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy. Działamy w okolicznych miejscowościach: Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-jeziorna, Karczew, Góra kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Nadarzyn, Michałowice, Piastów, Pruszków, Podkowa leśna, Milanówek, Grodzisk mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Błonie, Ożarów mazowiecki, Stare babice, Izabelin, Łomianki, Czosnów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Nowy dwór mazowiecki, Wieliszew. Montaż anten Warszawa Praga Północ to my.