Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Działając od ponad 15 lat, udało nam się zgromadzić doświadczenie, które pozwala oferować klientom wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Przeprowadzimy montaż anten Warszawa Praga Północ, ale przyjedziemy też do innych dzielnic miasta i do okolicznych miejscowości. Jeśli więc szukasz fachowca, który zamontuje za Ciebie nową antenę, wymieni starą, przeprowadzi działania serwisowe lub naprawę w razie awarii, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Klient przede wszystkim

Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, instytucji, firm jak i korporacji. Dla nas każdy klient jest równie ważny. Zawsze kończymy rozpoczętą pracę przed podjęciem nowej i odnosimy się do klientów z szacunkiem. Pamiętamy, że to dzięki wam, waszym opiniom, poleceniom i powrotom istniejemy i chcemy utrzymać to jak najdłużej. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z anteną telewizyjną, satelitarną, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemną DVBT.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Nowoczesny system płatności

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach już mało kto trzyma pieniądze w skarpecie lub materacu. Obecnie są one w bankach, i aby z nich skorzystać musimy zapłacić kartą lub udać się do bankomatu. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. U nas nie musisz się martwić, że zabraknie Ci gotówki, aby zapłacić za usługę, bo możesz tego dokonać w wygodny sposób kartą płatniczą. Nasi monterzy posiadają przy sobie terminale, dzięki czemu płatność ma charakter bezgotówkowy. W przypadku współpracy z firmami czy korporacjami wystawiamy faktury z odpowiednim terminem płatności. Działamy legalnie więc każda usługa zakończona jest wystawieniem rachunku, oraz jeśli jest taka potrzeba również faktury. Montaż anten Warszawa Praga Północ to my.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Działalność przez całą dobę

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie każdy żyje szybko, czasu brak w ciągu dnia na wiele rzeczy, a awarie mogą pojawić się niezależnie od godziny. W związku z tym, w przeciwieństwie do konkurencji działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli awaria anteny ma Ci zepsuć wieczór, to na to nie pozwolimy. Nie próbuj budzić późnym wieczorem naszej konkurencji, oni już smacznie śpią. Zadzwoń do nas, a na pewno przyjedziemy. Montaż anten Warszawa Praga Północ to my.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Gwarancja i satysfakcja klienta

Przez lata pozyskaliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu klientów. Nieustannie się dokształcamy, aby oferować jeszcze więcej. Korzystamy z najnowszych technik montażowych, działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i bezproblemowo. Wszystko to sprawia, że z pełną satysfakcją udzielamy klientom gwarancji na przeprowadzone przez nas prace. Jednak jesteśmy pewni, że nikt nie będzie musiał z niej korzystać, bo wszystko będzie działać perfekcyjnie. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Warszawa Praga Północ.

Montaż anten Warszawa Praga Północ

Z pozoru wydaje się, że zamontowanie nowej anteny telewizyjne, satelitarnej czy Cyfrowego Polsatu lub NC+ to nic takiego, i każdy może sobie z tym poradzić. Okazuje się jednak, że po wejściu na dach nie do końca wiesz, jak sobie poradzić, albo zwyczajnie boisz się montażu na wysokości i nie wiesz, jak wdrożyć najlepsze ustawienia, które zapewnią niezmącony obraz. W takiej sytuacji warto zadzwonić do nas, a na pewno szybko i sprawnie przeprowadzimy montaż anten Warszawa Rembertów, przyjedziemy też do innych dzielnic miasta i okolicznych miejscowości.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Naprawa anten Warszawa Praga Północ

Awaria anteny satelitarnej, telewizyjnej, Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych może pojawić się o każdej porze, w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji możesz zadzwonić do nas. Przeprowadzimy naprawę w krótkim czasie, a do niewielkich awarii jesteśmy w stanie dojechać jeszcze w dniu zgłoszenia. Wszystko szybko i w pełni profesjonalnie. Do uszkodzenia anteny może dojść na skutek oddziaływania warunków pogodowych, lub też zużycia podzespołów. Ze wszystkim sobie poradzimy – zadzwoń. Skorzystaj z naszych usług — montaż anten Warszawa Praga Północ.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Serwis anten Warszawa Praga Północ

Jeśli skrupulatnie dbamy o naszą antenę, to z pewnością będzie nam bez większych problemów służyć długie lata. Jednak podobnie jak samochód powinna być poddawana regularnym przeglądom serwisowym i koniecznym naprawom eksploatacyjnym. Jeśli na terenie Warszawy szukasz firmy, która zajmie serwisem Twojej anteny, to skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu — montaż anten Warszawa Praga Północ.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy