Nasza firma z sukcesami działa na polskim rynku już od 15 lat. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi montażu anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+, jak również naziemnych DVBT. Działamy szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli potrzebujesz specjalisty do serwisu, naprawy lub aby wykonał montaż anten Warszawa Ochota, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno przyjedziemy i przeprowadzimy montaż lub naprawę, w taki sposób, że będziesz zadowolony.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Ochota

Klient jest ważny

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, instytucjami czy korporacjami. Każde zlecenie jest dla nas ważne i zawsze doprowadzamy rozpoczętą pracę do samego końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że swoje wieloletnie przebywanie na rynku zawdzięczamy właśnie klientom, którzy polecają nas swoim bliskim i znajomym, sami do nas wracają oraz dzielą się w sieci pozytywnymi opiniami dotyczącymi współpracy z naszą firmą. Montaż anten Warszawa Ochota to podstawa naszego działania – koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Płatności w wygodnej formie

Nasi klienci mają różne oczekiwania. Jeśli jednak mowa o tych detalicznych, lub mniejszych firmach, często najwygodniejszą opcją okazuje się dokonanie płatności za usługę kartą. Dajemy taką możliwość, gdyż nasi monterzy wyposażeni są w terminale płatnicze. Jesteśmy legalnie działającą firmą, stąd za każdą usługę wystawiamy odpowiedni rachunek, a na życzenie klienta również fakturę. Jeśli podejmujemy współpracę na podstawie stosownej umowy, to wystawiana jest na jej zakończenie faktura z odpowiednim terminem płatności. Wiemy również że osoby prywatne, które proszą o wsparcie ze swoją anteną w domu, nie zawsze są odpowiednio przygotowane z gotówką i forma płatności kartą jest dla nich zdecydowanie bardziej komfortowa. Montaż anten Warszawa Ochota – sprawdź nas!

Gwarancja niezawodności

Uważamy, że fachowiec wezwany do montażu lub naprawy powinien być zawsze odpowiednio przygotowany i wyposażony we własne narzędzia. Tak waśnie jest z nami, znamy się na swojej pracy i przyjeżdżamy z pełnym wyposażeniem. Nie należymy do specjalistów, którzy przeszukają Twoje szafki, bo nie wzięli śrubokrętów. My wszystko mamy dzięki czemu możemy pracować szybko, dokładnie i bezproblemowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, jak również nieustannie się dokształcamy. Pozwala nam to na wykorzystywanie najnowocześniejszych technik montażowych i pracowanie z jeszcze większą precyzją. Oferujemy więc wysoką jakość w przystępnej cenie. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, jednak jesteśmy przekonani, że nie pojawi się sposobność do skorzystania z niej. Montaż anten Warszawa Ochota to my!

O każdej porze dnia i nocy

Dobrze wiemy, ze nasza konkurencja bardzo wcześnie kończy pracę. Dla klienta bywa to problematyczne, gdyż jeśli dojdzie do niespodziewanej awarii anteny wieczorem, to z naprawą i zgłoszeniem tego do fachowca musi czekać co najmniej do dnia następnego. W konsekwencji nie ma możliwości obejrzenia filmu, ulubionego serialu czy programu w telewizji. Montaż anten Warszawa Ochota to zupełnie inna firma – my jesteśmy dostępni niezależnie od dnia i godziny, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz więc zadzwonić do nas zawsze, gdy będziesz nas potrzebować. Zajmiemy się naprawą, serwisem czy montażem anteny satelitarnej, telewizyjnej, cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemnej DVBT.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Ochota

Montaż anten Warszawa Ochota

Profesjonalny montaż anten Warszawa Ochota przeprowadzamy od lat. Możesz do nas jednak zadzwonić niezależnie od tego w jakiej części miasta lub w okolicach mieszkasz, a na pewno się dogadamy i będziemy mogli przyjechać. Jeśli właśnie kupiłeś nową antenę i nie masz zielonego pojęcia jak zabrać się za jej zamontowanie to koniecznie zadzwoń do nas. Jeśli chcesz wymienić stary sprzęt antenowy na nowy to również skontaktuj się z nami, bo możemy pomóc. Nawet jeśli wiesz jak zamontować antenę, jednak obawiasz się wspinaczki na dach to skontaktuj się z nami, bo możemy zrobić to za Ciebie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Naprawa anten Warszawa Ochota

Uszkodzenie anteny, jej rozstrojenie i zakłócenia obrazu mogą pojawić się nawet w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych – burza, wiatr, grad i wiele podobnych zjawisk może doprowadzić, że coś zacznie się dziać z naszą anteną. Oczywiście samodzielna naprawa może być albo ryzykowana, albo nieodpowiednio przeprowadzona, przed co i tak nie da się oglądać tv. Montaż anten Warszawa Ochota to nie tylko instalowanie nowych systemów. Mamy szeroką wiedzę na temat tego sprzętu i z przyjemnością zajmiemy się również naprawą usterek, jakie zaistnieją w Twojej antenie – zadzwoń do nas koniecznie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Serwis anten Warszawa Ochota

Antena to sprzęt wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, które mogą prowadzić do jej rozstrajania się, szybkiego zużywania podzespołów. W związku z tym potrzebuje ona regularnego serwisowania. Podobnie jak samochód, którego stan techniczny sprawdzamy raz do roku. Nasz konik to montaż anten Warszawa Ochota, jednak chętnie podejmiemy się również serwisu Twojej anteny – zadzwoń.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.