Nasza firma z sukcesami działa na polskim rynku już od 15 lat. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi montażu anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+, jak również naziemnych DVBT. Działamy szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeśli potrzebujesz specjalisty do serwisu, naprawy lub aby wykonał montaż anten Warszawa Ochota, to koniecznie skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno przyjedziemy i przeprowadzimy montaż lub naprawę, w taki sposób, że będziesz zadowolony.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Ochota

Klient jest ważny

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, instytucjami czy korporacjami. Każde zlecenie jest dla nas ważne i zawsze doprowadzamy rozpoczętą pracę do samego końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że swoje wieloletnie przebywanie na rynku zawdzięczamy właśnie klientom, którzy polecają nas swoim bliskim i znajomym, sami do nas wracają oraz dzielą się w sieci pozytywnymi opiniami dotyczącymi współpracy z naszą firmą. Montaż anten Warszawa Ochota to podstawa naszego działania – koniecznie skorzystaj z naszych usług.

Płatności w wygodnej formie

Nasi klienci mają różne oczekiwania. Jeśli jednak mowa o tych detalicznych, lub mniejszych firmach, często najwygodniejszą opcją okazuje się dokonanie płatności za usługę kartą. Dajemy taką możliwość, gdyż nasi monterzy wyposażeni są w terminale płatnicze. Jesteśmy legalnie działającą firmą, stąd za każdą usługę wystawiamy odpowiedni rachunek, a na życzenie klienta również fakturę. Jeśli podejmujemy współpracę na podstawie stosownej umowy, to wystawiana jest na jej zakończenie faktura z odpowiednim terminem płatności. Wiemy również że osoby prywatne, które proszą o wsparcie ze swoją anteną w domu, nie zawsze są odpowiednio przygotowane z gotówką i forma płatności kartą jest dla nich zdecydowanie bardziej komfortowa. Montaż anten Warszawa Ochota – sprawdź nas!

Gwarancja niezawodności

Uważamy, że fachowiec wezwany do montażu lub naprawy powinien być zawsze odpowiednio przygotowany i wyposażony we własne narzędzia. Tak waśnie jest z nami, znamy się na swojej pracy i przyjeżdżamy z pełnym wyposażeniem. Nie należymy do specjalistów, którzy przeszukają Twoje szafki, bo nie wzięli śrubokrętów. My wszystko mamy dzięki czemu możemy pracować szybko, dokładnie i bezproblemowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i umiejętności, jak również nieustannie się dokształcamy. Pozwala nam to na wykorzystywanie najnowocześniejszych technik montażowych i pracowanie z jeszcze większą precyzją. Oferujemy więc wysoką jakość w przystępnej cenie. Na swoje usługi udzielamy gwarancji, jednak jesteśmy przekonani, że nie pojawi się sposobność do skorzystania z niej. Montaż anten Warszawa Ochota to my!

O każdej porze dnia i nocy

Dobrze wiemy, ze nasza konkurencja bardzo wcześnie kończy pracę. Dla klienta bywa to problematyczne, gdyż jeśli dojdzie do niespodziewanej awarii anteny wieczorem, to z naprawą i zgłoszeniem tego do fachowca musi czekać co najmniej do dnia następnego. W konsekwencji nie ma możliwości obejrzenia filmu, ulubionego serialu czy programu w telewizji. Montaż anten Warszawa Ochota to zupełnie inna firma – my jesteśmy dostępni niezależnie od dnia i godziny, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz więc zadzwonić do nas zawsze, gdy będziesz nas potrzebować. Zajmiemy się naprawą, serwisem czy montażem anteny satelitarnej, telewizyjnej, cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemnej DVBT.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Ochota

Montaż anten Warszawa Ochota

Profesjonalny montaż anten Warszawa Ochota przeprowadzamy od lat. Możesz do nas jednak zadzwonić niezależnie od tego w jakiej części miasta lub w okolicach mieszkasz, a na pewno się dogadamy i będziemy mogli przyjechać. Jeśli właśnie kupiłeś nową antenę i nie masz zielonego pojęcia jak zabrać się za jej zamontowanie to koniecznie zadzwoń do nas. Jeśli chcesz wymienić stary sprzęt antenowy na nowy to również skontaktuj się z nami, bo możemy pomóc. Nawet jeśli wiesz jak zamontować antenę, jednak obawiasz się wspinaczki na dach to skontaktuj się z nami, bo możemy zrobić to za Ciebie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Naprawa anten Warszawa Ochota

Uszkodzenie anteny, jej rozstrojenie i zakłócenia obrazu mogą pojawić się nawet w wyniku niesprzyjających warunków atmosferycznych – burza, wiatr, grad i wiele podobnych zjawisk może doprowadzić, że coś zacznie się dziać z naszą anteną. Oczywiście samodzielna naprawa może być albo ryzykowana, albo nieodpowiednio przeprowadzona, przed co i tak nie da się oglądać tv. Montaż anten Warszawa Ochota to nie tylko instalowanie nowych systemów. Mamy szeroką wiedzę na temat tego sprzętu i z przyjemnością zajmiemy się również naprawą usterek, jakie zaistnieją w Twojej antenie – zadzwoń do nas koniecznie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Serwis anten Warszawa Ochota

Antena to sprzęt wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, które mogą prowadzić do jej rozstrajania się, szybkiego zużywania podzespołów. W związku z tym potrzebuje ona regularnego serwisowania. Podobnie jak samochód, którego stan techniczny sprawdzamy raz do roku. Nasz konik to montaż anten Warszawa Ochota, jednak chętnie podejmiemy się również serwisu Twojej anteny – zadzwoń.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Przeprowadzimy montaż anten NC+ Warszawa Ochota, ale jeśli mieszkasz w innych dzielnicach miasta to również możesz do nas zadzwonić, a z pewnością będziemy mogli przyjechać. Pracujemy w następujących dzielnicach: Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Sadyba, Rembertów, Wilanów, Wola, Wesoła, Wawer, Targówek, Białołęka, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Tarchomin. Jeśli Twojej dzielnicy nie wymieniliśmy, to nic straconego – zadzwoń i przekonaj się, że do Ciebie też przyjedziemy. Montaż anten NC+ Warszawa to my.

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy. Działamy w okolicznych miejscowościach: Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-jeziorna, Karczew, Góra kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Nadarzyn, Michałowice, Piastów, Pruszków, Podkowa leśna, Milanówek, Grodzisk mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Błonie, Ożarów mazowiecki, Stare babice, Izabelin, Łomianki, Czosnów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Nowy dwór mazowiecki, Wieliszew.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.