Zajmujemy się montażem anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ i naziemnych DVB-T od ponad 15 lat. Dzięki temu posiadamy duże doświadczenie, jak i grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi. Montaż anten Warszawa Anin to jedna z naszych specjalności. Zajmujemy się zarówno montażem, jak i naprawą i pracami serwisowymi. Jeśli więc potrzebujesz montera anten w Warszawie lub okolicy koniecznie skontaktuj się z nami, a jeśli będzie taka możliwość, to zjawimy się na miejscy nawet w dniu zgłoszenia.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Anin

Klient jest najważniejszy

Doskonale wiemy, że to jak długo działamy zawdzięczamy naszym klientom, którzy nieustannie wracają, ale również polecają nas swoim bliskim i znajomym czy wystawiają pozytywne opinie w sieci dotyczące współpracy z nami. Dla was chętnie pracujemy każdego dnia, pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu nieustannie oferujemy więcej. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, korporacjami czy instytucjami. Każde zlecenie jest dla nas równie istotne i podchodzimy do niego z taką samą troską. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – montaż anten Warszawa Anin.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Wygodna płatność

Oferujemy możliwość płatności karta na miejscu przeprowadzania zlecenia. Nasi monterzy są wyposażeni w terminal płatniczy. Dzięki temu nie ma konieczności przygotowywania gotówki, bo przecież nigdy dokładnie nie wiemy ile zapłacimy np. naprawę, a nie bardzo mamy ochotę biegać do bankomatu, gdy wypłacimy za mało. Dziś już nie trzyma się pieniędzy w domu w skarpecie, ale w banku. Dlatego oferujemy możliwość przeprowadzania transakcji bezgotówkowych. W przypadku współpracy z firmami wystawiamy fakturę z odpowiednim terminem płatności. Każda usługa zwieńczona zostaje odpowiednim rachunkiem i w razie potrzeby również fakturą. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Warszawa Anin.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Pełna dostępność

Specjalnie dla naszych klientów działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeśli więc pojawi się paląca awaria w godzinach wieczornych czy rannych możesz na nas liczyć. Przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy. Dzięki nam niezależnie od pory będziesz miał możliwość obejrzenia ulubionego serialu lub programu. Nawet gdy nasza konkurencja już śpi i nie odbiera telefonu – na nas możesz liczyć. Montaż anten Warszawa Anin to my.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Przygotowani

Na miejsce zlecenia zawsze przyjeżdżamy w pełni przygotowani do pracy. Posiadamy swoje profesjonalne narzędzia i nie myszkujemy po szafkach z narzędziami klientów. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu jesteśmy w stanie pracować szybko, sprawnie i dokładnie. Skorzystaj z naszych usług – montaż anten Warszawa Anin.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Warszawa Anin

Gwarancja na nasze usługi

Zgodnie z oczekiwaniami klientów na swoje usługi udzielamy gwarancji. Jednocześnie jesteśmy pewni, że nie będzie ona do niczego potrzebna, ponieważ jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz wiedzy. Popiera je wieloletnie doświadczenie, jak i nieustanne dokształcanie się, które umożliwia nam wykorzystywanie najnowocześniejszych technik montażowych, dzięki którym pracujemy szybko i jeszcze dokładniej. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Warszawa Anin.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Warszawa Anin

Samodzielne zamontowanie anteny bywa kłopotliwe, szczególnie dla osoby, która nigdy dotąd nie miała z tym do czynienia. Dlatego jeśli wydaje Ci się, że wiesz jak zamontować antenę, jednak boisz się wspinaczki na dach, lub gdy zwyczajnie nie masz pojęcia jak do sprawy się zabrać – zadzwoń do nas i zamów montaż anten Warszawa Anin. Zamontujemy anteny telewizyjne, satelitarne, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Posiadamy odpowiednie mierniki, które pozwolą nam na idealne wykrycie sygnału i optymalne ustawienie anteny.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Naprawa anten Warszawa Anin

Gdy za oknem szaleje zła pogoda, to z pewnością nam chłodno, jednak nasza antena może w wyniku takiej aury ucierpieć. Wówczas nie ma szans na dobry odbiór, a czasem nawet na obejrzenie ulubionego programy czy serialu. Dlatego zadzwoń – montaż anten Warszawa Anin – chętnie zajmiemy się również naprawą Twojej anteny.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Serwis anten Warszawa Anin

Warto regularnie serwisować antenę, wymieniać to co się zużyło i przeprowadzać niewielkie naprawy. W taki sposób możemy oszczędzić sobie kosztów związanych z drogimi naprawami, jak również zadbać o to, aby nasza antena posłużyła nam znacznie dłużej i nie pojawiła się konieczność jej wymiany.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Przeprowadzimy montaż anten NC+ Warszawa Rembertów, ale jeśli mieszkasz w innych dzielnicach miasta to również możesz do nas zadzwonić, a z pewnością będziemy mogli przyjechać. Pracujemy w następujących dzielnicach: Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Sadyba, Ochota, Wilanów, Wola, Wesoła, Wawer, Targówek, Białołęka, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Tarchomin. Jeśli Twojej dzielnicy nie wymieniliśmy, to nic straconego – zadzwoń i przekonaj się, że do Ciebie też przyjedziemy. Montaż anten NC+ Warszawa to my.

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy. Działamy w okolicznych miejscowościach: Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-jeziorna, Karczew, Góra kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Nadarzyn, Michałowice, Piastów, Pruszków, Podkowa leśna, Milanówek, Grodzisk mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Błonie, Ożarów mazowiecki, Stare babice, Izabelin, Łomianki, Czosnów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Nowy dwór mazowiecki, Wieliszew.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.