Jesteśmy firmą działającą na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Montaż anten Okuniew to jedna z podstaw naszej codziennej działalności. Jeśli masz problem z anteną lub chcesz zamontować telewizyjną, satelitarną, Cyfrowego Polsatu czy NC+ to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi klienci w swoich wypowiedziach na nasz temat chwalą naszą niezawodność i wysoką jakość świadczonych usług. Dla nas równie istotne jest to, że polecają nas rodzinie i znajomym. Chętnie pomożemy również Tobie w naprawie, serwisie lub montażu anteny. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten okuniew

Dostępność 24/7 – sprawdź nas

Cechą, która silnie nas wyróżnia, jest nieustanna praca. Gdy nasza konkurencja już śpi, to nie musisz zapominać o obejrzeniu ulubionego serialu, programu czy filmu, możesz zadzwonić do nas, a na pewno będziemy mogli przyjechać i naprawić usterkę. Możesz dzwonić niezależnie od dnia i godziny. Pracujemy dla naszych klientów.

Nowoczesne płatności

Gotówka to przeżytek, ale nadal ją honorujemy, jeśli tak komuś wygodniej. Jednak nasi monterzy wyposażeni są w terminale płatnicze, dzięki czemu zyskują Państwo możliwość zapłacenia za usługę bezpośrednio we własnym domu kartą płatniczą. Znikają obawy, że zabraknie gotówki na fachowca i trzeba będzie biec do bankomatu. Za każdą naszą usługę wystawiamy stosowany rachunek, a jeśli jest taka potrzeba również fakturę. Z firmami, korporacjami i instytucjami rozliczamy się na podstawie umowy o współpracy i wystawiamy faktury z odpowiednim terminem płatności. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Okuniew.

Zawsze przygotowani

Do pracy przyjeżdżamy zawsze w pełni przygotowani. Posiadamy własne profesjonalne narzędzia i nie będziemy ich szukać w Twojej szafce z narzędziami. Pozwala nam to na sprawne przeprowadzanie napraw, jak również montowanie anten. Posiadamy doświadczenie, przeszło 15-letnie, jednak nieustannie się dokształcamy, aby zwiększać nasze możliwości i jakość usług. W ten sposób możemy wykorzystywać najnowocześniejsze techniki montażowe, co pozwala na zwiększenie szybkości pracy. Montaż anten Okuniew to my.

Klient jest ważny

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami jak i korporacjami. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Zawsze pracujemy do końca i z równą dokładnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze wieloletnie działanie na rynku zawdzięczamy właśnie klientom, którzy nam zaufali, a następnie polecali dalej. Dlatego każdy z nich zasługuje na pełnie naszej uwagi. Przeprowadzimy dla Ciebie montaż anten Okuniew.

montaż anten okuniew

Montaż anten Okuniew

Jedną z naszych specjalności jest montaż anten Okuniew. Wiele osób obawia się wejścia na dach i zamontowania anteny, nawet jeśli po dokładnym przeczytaniu instrukcji wie, jak się za to zabrać. Czasem zwyczajnie jesteśmy specjalistami w innych dziedzinach i nie potrafimy się za to zabrać. Wówczas koniecznie należy wezwać nas – szybko, profesjonalnie i bezproblemowo – tak będziemy pracować dla Ciebie. Jeśli więc kupiłeś nową antenę lub chcesz wymienić starą na nową, a może nie wiesz, czy taka telewizja będzie u Ciebie działać i jaki wybrać sprzęt – możemy się przydać, zadzwoń.

Naprawa anten Okuniew

Często na skutek silnych wiatrów, burz czy opadów dochodzi do uszkodzenia anteny. Czasem wystarczające jest jej dostrojenie, a innym razem zachodzi konieczność wymiany uszkodzonych podzespołów. Możemy zająć się tym dla Ciebie. Niezależnie od godziny i dnia, jeśli pojawi się awaria, zadzwoń, nie zostawimy Cię bez ulubionego serialu. Przyjedziemy, naprawimy i co ważne nie zedrzemy. Nasze umiejętności pozwalają nam oferować wysoką jakość w przystępnych cenach.

Serwis anten Okuniew

Regularne serwisowanie, dostrajanie i sprawdzanie, czy poszczególne elementy nie uległy zużyciu, ewentualne ich wymienianie, pozwoli nam zdecydowanie dłużej cieszyć się bezawaryjną pracą anteny. Jednocześnie nie będziemy, musimy ponosić wysokich kosztów napraw, w przypadku awarii, które nie zostałyby zauważone w porę. Trochę jak z samochodem – antena sezonowo wymaga przeglądu. Chętnie się tym zajmiemy, więc koniecznie skontaktuj się z nami. Oferujemy również montaż anten Okuniew.

Działamy dla Ciebie niezależnie od pory dnia i godziny. Zawsze profesjonalnie i dokładnie. Często możemy przyjechać nawet w dniu zgłoszenia i usunąć niewielkie awarie.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy