Nasza firma działa na polskim rynku od 15 lat. Cały ten czas spędziliśmy, pomagając mieszkańcom Warszawy i okolic w montażu, serwisie i naprawie anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemnych. Jeśli więc mieszkasz w Markach i masz kłopot z anteną, koniecznie zadzwoń i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl

Co oferujemy?

Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, firm, instytucji, jak i wielkich korporacji. Oferujemy szeroki zakres usług montażowych w różnych dziedzinach, a szczegóły naszej oferty znajdziesz na stronie monter24h.pl. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i każde zlecenie traktujemy poważnie. Naprawy i montaże przeprowadzamy ekspresowo, wykorzystując z najnowszych rozwiązań technicznych, jak również bazując na swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu w wykonywanej pracy.

Wygodne płatności

U nas nie musisz się martwić czy wystarczy Ci gotówki, aby opłacić montera. Istnieje bowiem możliwość zapłacenia za usługę gotówką, ale również kartą płatniczą, gdyż nasi monterzy, wyposażeni są w terminale płatnicze. Jako że jesteśmy firmą legalnie działającą na polskim rynku, za każdą wykonaną usługę wystawiamy rachunek, a jeśli zachodzi taka potrzeba również fakturę.

Nieprzerwana dostępność

Gdy nasza konkurencja dawno już śpi, lub gdy inni monterzy jeszcze nie wstali, my pracujemy i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zdarza się, że awaria anteny nastąpi w godzinach wieczornych, a Tobie zależy na obejrzeniu wybranego programu. Wówczas bez obaw, bez względu na godzinę zadzwoń do nas, przyjedziemy do Marek, jak i w każdy inny zakątek miasta i jego okolice. Naprawy dokonamy szybko i profesjonalnie i po chwili będziesz się cieszyć z niezmąconej jakości telewizji.

Serwis anten Marki

Chcemy dbać, abyś miał możliwość cieszyć się perfekcyjnym obrazem swojej telewizji przez cały czas. Osiągnięcie tego jest możliwe dzięki regularnym działaniom serwisowym w obrębie Twojej anteny. Chętnie podejmiemy się tego zadania. Niezależnie od rodzaju anteny może bowiem dojść do jej rozregulowania lub uszkodzenia, chociażby w wyniku oddziaływania warunków pogodowych. Systematycznie przeprowadzany przegląd serwisowy i małe poprawki sprawią, że obraz zawsze będzie idealny.

Montaż anten Marki

Do zamontowania anteny jesteśmy wzywani w najróżniejszych sytuacjach. Wiele osób kupuje zestaw antenowy, a w domu okazuje się, że nie potrafią go samodzielnie zamontować – wówczas jesteśmy bardzo potrzebni. Jeśli więc nie jesteś pewny czy wiesz, jak to zrobić, lub boisz się wejść na dach, koniecznie zadzwoń do nas, przyjedziemy, zamontujemy antenę szybko i profesjonalnie. Oferujemy montaż anten Marki.

Czasem antena nie jest właściwie zamontowana wcześniej i musi zostać przymocowana i wyregulowana od samego początku. W takich sytuacjach również chętnie pomożemy. Podobnie jeśli chciałbyś mieć antenę satelitarną w Markach lub w okolicy, jednak nie masz pewności czy wszystko będzie odpowiednio działać w Twojej lokalizacji. Możemy sprawdzić sygnał i pomóc Ci w doborze najodpowiedniejszego dla Ciebie sprzętu, plus oczywiście zajmiemy się montażem.

Naprawa anten Marki

Antena może zostać uszkodzona na skutek działania warunków pogodowych, czy np. toczącego się na zewnątrz remontu. Przyczyn może być wiele, czasem zwyczajnie się rozreguluje. Jeśli u Ciebie w Markach doszło do awarii anteny satelitarnej, to koniecznie zadzwoń do nas. Przyjedziemy! W wielu przypadkach jest to możliwe nawet w dniu zgłoszenia i wszystko naprawimy, a zaraz potem będziesz się cieszyć z idealnego obrazu i ulubionego programu.

Dzwoń nawet jeśli mieszkasz dalej!

Obszar naszego działania obejmuje Warszawę, montaż anten Marki, ale również pozostałe dzielnice miast i wszystkie okoliczne miejscowości. Tak więc jeśli mieszkasz gdzieś w pobliżu, to z pewnością możemy do Ciebie bardzo szybko dotrzeć i zaopiekować się Twoją anteną.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Zadzwoń 796-75-75-74, napisz sms lub maila biuro@monter24h.pl – odpiszemy