Montaż anten Majdan

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która na Polskim rynku działa już od ponad 15 lat. Szczycimy się dużą ilością klientów, którzy chętnie do nas wracają, jak również polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. Montaż anten Majdan – to nasza działka. Jeśli chcesz zamontować lub wymienić antenę telewizyjną, satelitarną, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemną DVBT – nie ma problemu wszystkim się zajmiemy. Możemy również zająć się jej przeglądami serwisowymi i niezbędnymi naprawami. Koniecznie zadzwoń więc do nas jeśli potrzebujesz pomocy z anteną w dowolnej dzielnicy Warszawy lub w okolicznych miejscowościach.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Montaż anten Majdan

Wygodne rozwiązania w płatnościach

Z pewnością większość z was doświadczyła uczucia niepewności, gdy wzywaliście fachowca do domu. Niby dokładnie wyjaśniliśmy po co ma przyjechać, jednak nie jesteście specjalistami w tej dziedzinie i a bez oględzin odpowiedniej osoby dokładna wycena jest niemożliwa. Tak więc zwykle obawiamy się, że nie wystarczy nam gotówki aby zapłacić za usługę. W dzisiejszych czasach coraz mniej osób trzyma pieniądze w domach, służą nam do tego banki, dlatego też opłacenie fachowca wymaga wcześniejszego przygotowania – chociażby wypłacenia pieniędzy. Jednak nie u nas. Nasi monterzy posiadają ze sobą terminal płatniczy, dzięki czemu łatwo i szybko zapłacicie za wszystko kartą na miejscu wykonania usługi. Jesteśmy firmą legalną, tak więc za każdą pracę wystawiamy rachunek, a jeśli klient potrzebuje również fakturę. We współpracy z firmami, korporacjami czy instytucjami, wystawiamy na podstawie umowy o współpracy fakturę z ustalonym terminem płatności. Nie zastanawiaj się dłużej, jesteśmy najlepszym wyborem jeśli chodzi o montaż anten Majdan.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Każdy klient jest ważny

Wszystkie powierzone nam zlecenia realizujemy do końca i każdego klienta traktujemy z równym szacunkiem, który im się należy. Nie ma znaczenia czy pracujemy dla klienta indywidualnego, firmy, korporacji czy instytucji, zawsze z taką samą dokładnością i profesjonalizmem wykonujemy powierzone nam zadania. Jesteśmy dumni z pozytywnych opinii, jakie klienci w sieci wyrażają na nasz temat, z tego, że polecają nas znajomym i rodzinie. Wiemy, że to dzięki nim istniejemy i tak długo utrzymujemy się na rynku, za co jesteśmy wdzięczni.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

montaż anten Majdan

Profesjonalnie i z gwarancją

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w swojej pracy i nieustannie się rozwijamy i dokształcamy, aby wykorzystywać najnowsze techniki montażowe, co pozwala na znaczące zwiększenie szybkości i niezawodności wykonywanych usług. Pracujemy szybko i dokładnie. Zawsze na miejsce zlecenia przyjeżdżamy przygotowaniu, uzbrojeni we własne odpowiednie narzędzia i nie przeszukujemy waszych skrzynek z narzędziami w poszukiwaniu śrubokrętów. Odpowiednie przygotowanie i umiejętności sprawiają, że oferujemy usługi na najwyższym rynkowym poziomie w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie udzielamy na naszą pracę gwarancji, choć jesteśmy pewni, że nie będzie ona potrzebna. Wykonamy dla Ciebie montaż anten Majdan.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Montaż anten Majdan

Pracujemy na terenie miasta stołecznego Warszawa, jak również wszystkich okolicznych miejscowości. Do klientów dojeżdżamy zawsze za darmo, jednak jeśli mieszkasz w większej odległości od miasta, a zależy Ci na profesjonaliście – zadzwoń a na pewno się dogadamy. Montaż anten Majdan, to jedna z naszych specjalności. Jeśli właśnie kupiłeś nową antenę i chcesz ją zamontować, a nie masz pewności czy wiesz jak to zrobić, lub zwyczajnie boisz się wchodzenia na dach, to koniecznie zadzwoń do nas. Możemy Cię wyręczyć i zrobić to w pełni profesjonalnie. Dla nas nie stanowi problemu również wymiana starej anteny na nową. Zajmujemy się antenami satelitarnymi, telewizyjnymi, Cyfrowego Polsatu, NC+ i innymi.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Serwis anten Majdan

Przeprowadzamy montaż anten Majdan, ale również ich serwis. Antena podobnie jak samochód potrzebuje odpowiedniej troski, sprawdzania stanu technicznego czy wymiany zużytych podzespołów. Dzięki regularności unikniemy kosztownych awarii i napraw, ale również nasza antena posłuży nam zdecydowanie dłużej. Chętnie zajmiemy się serwisem Twojej anteny – zadzwoń do nas.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Naprawa anten Majdan

Montaż anten Majdan, ich serwis, ale również naprawy to część naszej pracy. Jeśli doszło do awarii nie krępuj się i dzwoń niezależnie od godziny. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pracujemy, gdy konkurencja śpi i to z całą pewnością nas wyróżnia.

Zadzwoń 796-75-75-74 lub napisz biuro@monter24h.pl – odpisujemy również na smsy!

Przeprowadzimy montaż anten NC+ Warszawa Rembertów, ale jeśli mieszkasz w innych dzielnicach miasta to również możesz do nas zadzwonić, a z pewnością będziemy mogli przyjechać. Pracujemy w następujących dzielnicach: Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Sadyba, Ochota, Wilanów, Wola, Wesoła, Wawer, Targówek, Białołęka, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Tarchomin. Jeśli Twojej dzielnicy nie wymieniliśmy, to nic straconego – zadzwoń i przekonaj się, że do Ciebie też przyjedziemy. Montaż anten Majdan to my.

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy. Działamy w okolicznych miejscowościach: Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-jeziorna, Karczew, Góra kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Nadarzyn, Michałowice, Piastów, Pruszków, Podkowa leśna, Milanówek, Grodzisk mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Błonie, Ożarów mazowiecki, Stare babice, Izabelin, Łomianki, Czosnów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Nowy dwór mazowiecki, Wieliszew.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Montaż anten Majdan
5 (100%) 4 głosów