Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W branży działamy od 15 lat, posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas znajomym i rodzinie. Montaż anten Kobyłka to z pewnością właśnie my. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i doświadczonego montera to zamontowania, naprawy lub serwisu Twojej anteny telewizyjnej, satelitarnej, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemnej DVBT to koniecznie skontaktuj się właśnie z nami.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

Montaż anten Kobyłka

Montaż anten Kobyłka

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów niezależnie od dnia i godziny. Jeśli do uszkodzenia anteny dojdzie w godzinach wieczornych, to do nas możesz zadzwonić, a na pewno przyjedziemy i dokonamy naprawy, abyś nie stracił swojego ulubionego programu w telewizji. Działamy szybko, sprawnie, a nasze usługi są najwyższej jakości ze względu na doświadczenie jakim dysponujemy. Możemy przyjechać jeszcze w dniu zgłoszenia lub w innym dogodnym terminie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Montaż anten Kobyłka to nasza specjalność. Dojeżdżamy również do wszystkich dzielnic miasta Warszawy i okolicznych miejscowości.

Montaż anten Kobyłka

Ze względu na wygodę naszych klientów, nasi monterzy posiadają przy sobie terminal płatniczy, który umożliwia szybkie dokonanie transakcji bezgotówkowej, zapłacenia kartą na miejscu przeprowadzenia usługi. Za każde powierzone nam zadanie wystawiamy paragon, a w razie konieczności również fakturę. Są to dokumenty, które w razie konieczności posłużą jako gwarancja na nasze usługi. Jednak raczej się one nie przydają, gdyż dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokonujemy wszystkich czynności z dużą dokładnością, starannością i dbamy aby nic się nie psuło. Działamy również szybko dzięki stałemu dokształcaniu się, które umożliwia nam wykorzystywanie najnowszych technik montażowych.

Montaż anten Kobyłka

Montaż anten Kobyłka

Na miejsce wykonania zlecenia przyjeżdżamy zawsze w pełni przygotowani. Posiadamy własne profesjonalne narzędzia, które dają nam możliwość skutecznej i bezproblemowej pracy. Są one również gwarancją na dobrze przeprowadzony montaż czy naprawę. Nie należymy do fachowców, którzy przyjeżdżają z pustymi rękami i penetrują szafki klientów w poszukiwaniu śrubokręta – my jesteśmy profesjonalistami.

Montaż anten Kobyłka

Antena satelitarna, telewizyjna, Cyfrowego Polsatu czy NC+ jest jak samochód, przynajmniej w jednej kwestii. To urządzenie również wymaga regularnego serwisu i przeglądów. Jeśli tego dopilnujemy z pewnością posłuży nam zdecydowanie dłużej. My jesteśmy firmą, która podejmie się serwisu Twojej anteny. Wykonamy również wszelkie niezbędne naprawy. Uszkodzenie anteny może nastąpić np. na skutek niesprzyjających warunków atmosferycznych, wówczas konieczna jest szybka reakcja, bo po pierwsze zwykle oglądanie nie jest wówczas możliwe, a po drugie, poluzowane elementy mogą spaść i być niebezpieczne. W tym również pomożemy.

Montaż anten Kobyłka

Przeprowadzamy montaż anten Kobyłka od wielu lat, działamy również w okolicy. Jeśli więc zdecydowałeś się na zakup nowej anteny lub chcesz dokonać wymiany starej koniecznie skontaktuj się z nami. Możemy również sprawdzić za pomocą specjalnego miernika, jak będzie u Ciebie odbierać telewizja satelitarna i pomóc w wyborze idealnego sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, instytucjami, firmami i korporacjami. Każdego z naszych klientów traktujmy z równym szacunkiem. Każdy jest dla nas równie ważny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to dzięki wam istniejemy na rynku i musimy o was dbać. Jeśli więc masz problem z anteną koniecznie skontaktuj się z nami.

Przeprowadzimy montaż anten NC+ Warszawa , niezależnie od tego w jakiej dzielnicy mieszkasz. Pracujemy w następujących dzielnicach: Rembertów, Praga Północ, Praga Południe, Saska Kępa, Sadyba, Ochota, Wilanów, Wola, Wesoła, Wawer, Targówek, Białołęka, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Tarchomin. Jeśli Twojej dzielnicy nie wymieniliśmy, to nic straconego – zadzwoń i przekonaj się, że do Ciebie też przyjedziemy. Montaż anten NC+, Cyfrowy Polsat, telewizyjnych, satelitarnych Warszawa to my.

Obsługujemy również klientów spoza Warszawy. Działamy w okolicznych miejscowościach: Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Kobyłka, Wołomin, Halinów, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-jeziorna, Karczew, Góra kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Raszyn, Nadarzyn, Michałowice, Piastów, Pruszków, Podkowa leśna, Milanówek, Grodzisk mazowiecki, Żyrardów, Brwinów, Błonie, Ożarów mazowiecki, Stare babice, Izabelin, Łomianki, Czosnów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Nowy dwór mazowiecki, Wieliszew. Montaż anten Kobyłka to My!

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy