Jesteśmy firmą, która z powodzeniem działa na Polskim rynku od ponad 15 lat. Posiadamy rozległe doświadczenie, a tym samym wiedzę i umiejętności, które chętnie przekłuwamy na korzyść naszych klientów. Montaż anten Długa Kościelna, to jedna z naszych specjalizacji. Zajmiemy się montażem anteny Cyfrowego Polsatu, NC+, satelitarnych i telewizyjnych czy też naziemnych DVB-T. Jeśli potrzebujesz fachowca do zamontowania Twojej anteny, skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy mogli przyjechać i się tym zająć.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy

montaż anten Długa Kościelna

Wygodne płatności kartą

Jeśli chodzi o płatności, to staramy się iść z duchem czasu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecnie większość osób, które wzywają na pomoc fachowca, nie trzyma pieniędzy w domu w przysłowiowej skarpecie, tak jak to miało miejsce dawniej. Nasze pieniądze są w bankach i płatność kartą jest niemal dla każdego z nas formą najwygodniejszą. Jeśli wiemy, że za coś przyjedzie nam zapłacić gotówką, to staramy się ją zawczasu przygotować, jednak nie możemy mieć pewności, że naprawa wyniesie nas tyle, co do joty, gdyż specjalista nie widzi uszkodzeń przez telefon. Wówczas albo wypłacamy więcej, albo w razie potrzeby biegniemy do bankomatu lub znajomego piętro wyżej po brakujące środki. W nas Cię to nie czeka montaż anten Długa Kościelna, to pełen profesjonalizm również w kwestii płatności, gdyż za nasze usługi zapłacisz kartą na miejscu. Za każdą z nich otrzymasz rachunek, a w razie konieczności również fakturę.

Zawsze przygotowani — posiadamy własne narzędzia

Na rynku jest cała masa najróżniejszych fachowców i znalezienie tego najlepszego bywa kłopotliwe. Jest również wiele wyznaczników, które świadczą o profesjonalizmie. Przykładowo nasi monterzy – montaż anten Długa Kościelna – na miejsce, do klienta przyjeżdżają zawsze w pełni przygotowani, dysponując własnymi odpowiednimi narzędziami. Nie należymy do takich, co przeszukują szafki z narzędziami klientów w poszukiwaniu właściwego śrubokręta. My jesteśmy gotowi do pracy, przyjeżdżamy i możemy ją szybko i sprawnie wykonać.

Dostępność 24/7

Wiemy, że nasza konkurencja wcześnie chodzi spać i lubi dłużej wylegiwać się w łóżku. My jednak jesteśmy w pełni dostępni dla naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że awaria anteny może nastąpić również w godzinach wieczornych. Jeśli tak się stało, a tobie zależało na obejrzeniu filmu lub programu koniecznie zadzwoń do nas, a na pewno będziemy mogli przyjechać i pozbyć się usterki. Montaż anten Długa Kościelna to pełna dyspozycyjność i nastawienie na klienta.

Montaż anten Długa Kościelna

Najważniejszy jest klient

Nie segregujemy zleceń na lepsze i gorsze, każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami, jak i korporacjami. Zawsze kończymy jedno zlecenie przed rozpoczęciem kolejnego. Wiemy, że to dzięki naszym klientom istniejemy, to wy polecacie nas rodzinie i znajomym i wracacie do nas. Doceniamy to i dla was pracujemy.

Gwarancja jakości i niezawodności montażu i serwisu anten

Mimo iż wiemy, że raczej się nie przyda, a może właśnie dlatego, udzielamy klientom gwarancji na nasze usługi. Swoją pracę wykonujemy od lat. Doświadczenie i nieustanne dokształcanie się sprawiają, że wykorzystujemy najnowocześniejsze techniki montażowe, przez co pracujemy szybko i skutecznie, ale również dokładnie i niezawodnie. Montaż anten Długa Kościelna to my.

Montaż anten Długa Kościelna

Oferujemy montaż anten Długa Kościelna zarówno dla klientów indywidualnych, firm, instytucji jak i korporacji. Jeśli nie wiesz jak zamontować antenę satelitarną, telewizyjną, Cyfrowego Polsatu, NC+ czy naziemną DVB-T to koniecznie skontaktuj się z nami a na pewno przyjedziemy i pomożemy. Również jeśli wiesz jak przeprowadzić montaż lub naprawę ale obawiasz się wejścia na dach, to możemy zając się tym w bezpieczny sposób w Twoim imieniu.

Naprawa anten Długa Kościelna

Uszkodzenia i awarie anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ i innych mogą powstawać na skutek oddziaływania niekorzystnej pogody – wiatr, burza, grad. Jeśli to takiej doszło właśnie u Ciebie możemy przyjechać i się tym zająć. Montaż anten Długa Kościelna to my – zajmujemy się również naprawą.

Serwis anten Długa Kościelna

Z anteną podobnie jak z samochodem, jeśli będziesz dokonywać regularnych przeglądów serwisowych, mniejszych napraw i wymieniać zużyte części, to z pewnością posłuży Ci długo i będzie lepiej działać. Nasi monterzy – montaż anten Długa Kościelna – chętnie zajmą się regularnym serwisowaniem Twojej anteny.

Zadzwoń 796-75-75-74

napisz sms lub mail biuro@monter24h.pl – odpiszemy