Telewizje satelitarną możemy nazwać potocznie odbitą z kosmosu. Dlaczego? Ponieważ dociera ona do indywidualnych odbiorców na ziemi, w wyniku odbicia się sygnału od satelity zlokalizowanego na orbicie ziemskiej. To rozwiązanie wyjątkowo wygodne, komfortowe, jednak przede wszystkim dające możliwość odbioru kanałów telewizyjnych w lokalizacjach na ziemi, gdzie nie dociera sygnał odbiorników naziemnych, a ich rozlokowanie jest niemożliwe lub nieopłacalne. Sygnałem może zostać objęty ogromny obszar z zastosowaniem tylko jednego nadajnika. Z tego prostego powodu warto decydować się na montaż anten satelitarnych.

Jak to wygląda w praktyce?

Zestaw antenowy możemy nabyć samodzielnie w jednym z wielu sklepów stacjonarnych lub internetowych. Opcją jest również zdanie się na doświadczenie montera i posłuchanie jego rad odnośnie trwałości i awaryjności konkretnych modeli sprzętu. Wówczas będziemy w stanie zdecydować się na zdecydowanie najlepszy odbiornik. Taką pomocą również służymy – mamy 15 letnie doświadczenie – anteny montujemy, naprawiamy i serwisujemy, więc dokładnie wiemy co się w nich psuje i które są warte polecenia.

Montaż anteny satelitarnej

Oczywiście montaż anten można przeprowadzać samodzielnie, jednak wielu klientów panicznie boi się wspinaczki na dach, inni nie są pewni czy odpowiednio ustawią antenę. Z całą pewnością warto więc oddać to zadanie w ręce specjalistów – firmy, takiej jak nasza. Na rynku działamy z sukcesami od 15 lat, posiadamy grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nas swoim bliskim i znajomym. Ich pozytywne opinie możesz przeczytać w sieci i jesteśmy z tego dumni.

Aby przeprowadzić skuteczny montaż anten, potrzebne są dwie osoby. W ten sposób zdecydowanie łatwiej skonfigurować ustawienie anteny z właściwym obrazem na odbiorniku telewizyjnym. Posiadamy specjalistyczne narzędzia i czujniki, które sprawiają, że możemy korzystać z najnowocześniejszych metod montażu anten, a co za tym idzie nasza praca przebiega szybko, skutecznie i profesjonalnie.

Nasza gwarancja

Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, jak również ogromną wiedzę w zakresie sprzętu oraz samego montażu anten. W związku z tym na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji – również dlatego, że jesteśmy pewni że się nie przyda, bo nasz montaż anten jest bez zarzutu.

Możliwość płatności kartą

Opcja ta jest wyjątkowo chwalona przez naszych dotychczasowych klientów. Monterzy posiadają przy sobie terminal płatniczy, dzięki czemu klient zyskuje możliwość uiszczenia opłaty kartą płatniczą. Tym samym nie ma konieczności przygotowywania określonej ilości gotówki w domu przed przyjściem fachowca. Nie wyklucza to oczywiście płatności gotówką – jeśli taka forma jest dla Ciebie wygodniejsza. Firmom z kolei oferujemy faktury z wyznaczonym terminem płatności. Działamy legalnie od lat, i za każdą usługę wystawiamy rachunek.

Montaż anten Warszawa, czyli o tym gdzie działamy

Zajmujemy się montażem, serwisem oraz naprawami anten satelitarnych, telewizyjnych, Cyfrowego Polsatu, NC+ oraz naziemnych DVBT na terenie wszystkich dzielnic miasta stołecznego Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Nie wykluczamy jednak pracy w większej odległości od stolicy, jeśli więc zależy Ci na zatrudnieniu sprawdzonego, renomowanego i przede wszystkim profesjonalnego montera, to koniecznie skontaktuj się właśnie z nami.

Zawsze dostępni!

Awaria może się przydarzyć w każdej chwili, również wieczorem lub wcześnie rano. Wystarczy silna burza, grad czy wichura. Przecież warunki pogodowe, nie mogą Ci przeszkodzić w obejrzeniu zaplanowanego programu, serialu czy filmu. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Również w godzinach gdy nasza konkurencja już śpi, jeszcze śpi lub planuje weekendowy odpoczynek. Do nas możesz zawsze zadzwonić bez obaw. Odbierzemy, odpiszemy i przyjedziemy naprawimy lub przeprowadzimy montaż anten.

Każdy klient jest dla nas ważny

Montaż anten to nasza praca, i z równym zaangażowaniem podchodzimy do niej w przypadku zleceń od osób prywatnych, instytucji, firm czy korporacji. Każdy powinien zostać obsłużony z należytym szacunkiem i profesjonalnie. U nas możesz liczyć na nastawienie na klienta.

Oferujemy więcej

Na naszej stronie możesz znaleźć szeroką ofertę usług montażowych i naprawczych, jakie wykonujemy. Znamy się na swojej pracy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Montaż anten to podstawa naszej działalności od wielu lat, jednak nie bylibyśmy sobą, gdyby nie nieustanne doskonalenie siebie, swoich umiejętności i poszerzanie oferty. Tak więc możesz zadzwonić do nas również jeśli potrzebujesz montera domofonu, wideodomofonu, systemu audio, systemu kontroli dostępu i wielu innych. Przyjedziemy i wszystkim profesjonalnie się zajmiemy.

 

Czy antenę można zamontować wszędzie?

Najczęściej tak, jednak wiele zależy od jakości sygnału, który w późniejszym czasie będzie determinował jakość odbioru kanałów telewizyjnych. Jeśli więc nie masz pewności, czy tam gdzie mieszkasz antena się sprawdzi zadzwoń do nas, a przyjedziemy ze specjalnym miernikiem i sprawdzimy to.

Do klienta dojeżdżamy za darmo

Dojazd do klienta na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości jest zawsze w pełni darmowy. Jeśli mieszkasz w większej odległości od stolicy, koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno znajdziemy nić porozumienia i jakoś się dogadamy – przyjedziemy, zamontujemy.

Szybko i sprawnie

Montaż anten to dziedzina, w której mamy wieloletnie doświadczenie. Posiadamy kontakty umożliwiające nam wejście na dach nawet przy nie najlepszej pogodzie lub kiepskiej dostępności najbardziej optymalnego miejsca do zamontowania anteny. Przykładowo możemy zamówić podnośnik koszowy, który pozwoli na bezpieczne wykonanie zadania. Ani się obejrzysz, a antena będzie na miejscu, telewizja będzie idealnie odbierać, a my znikniemy, pozwalając Ci się nią delektować.

Jak się z nami skontaktować?

Możesz to zrobić na co najmniej kilka sposobów. Po pierwsze telefonicznie, nasz numer jest łatwy do zapamiętania, możesz zapisać go na lodówce, bo w razie awarii anteny szybko przyjedziemy – 796-75-75-74. Odpowiadamy również na wiadomości sms, więc możesz do nas napisać. Sprawnie odpowiadamy również na wiadomości email, napisz do nas jeśli szukasz montera biuero@monter24h.pl . Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.