Telewizja satelitarna DVB-T
Monitoring / CCTV
Domofony Videodomofony
Kontrola-dostepu
Lukasz Gryczewski
12:34 24 Dec 16
Powiem krótko - są jeszcze prawidziwi fachowcy w tym kraju. Moja przygoda z firma Pana Darka zaczęła się po tym jak zobaczyłem w progu montera polecanego przez Cyfrowy Polsat! Ludzie jak żyje takiego barana nie widziałem wyrzuciłem z domu po godzinie, jak sie okazało że nie miał nawet miernika żeby ustawić antenę- unikać jak ognia. Usiadłem do internetu i trafiłem na firmę Pana Darka. I tu niesamowite zaskoczenie już w trakcie rozmowy telefonicznej dało się odczuć że człowiek zna sie na robocie! Polecil mi zmianę anteny jako że firmówka Cyfrowgo Polsatu kompletnie do niczego sie nie nadaje. Troszkę sceptyczny ale się zgodziłem - jak zobaczyłem porównanie anten u mnie w domu oniemiałem! Pan Dariusz rekomendował antenę firmy FUBA model 85 - WOW! To jest na prawde produkt wart swojej ceny!W moim przypadku firma Pana Darka zrobiła następujące czynności:1. Zakup i montaż anteny na dachu2. Przeciagnięcie nowych kabli z dachu do centralki (kable pozelowane, odpowiednie tłumienie, etc, no na prawde pełna profeska)3. Podłącznie centralki z przedzwonieniem całej instalacji,4. Pozarabianie wszystkich koncówek (i znowu nie jakies nakręcane badziewie, tylko zaciskane końcówki)5. Podłącznie wszystkich odbirników (dekoder główny i 2 multiroomy)6. Podłącznie dodatkowego domofonu Kolejna mega pozytywna sprawa to, to że Pan Darek uzywa na prawde profesjonalnych narzędzi i ma cały potrzebny sprzęt o nic nie pyta, nic nie pożycza, po prostu fachowiec który ceni dobre narzędzia. A teraz jeszcze rzecz która mnie mega zaskoczyła - Pan Darek współpracuje z kilkoma firmami które posiadają podnośniki koszowe! Ponieważ wczoraj było bardzo ślisko, a dach ma dość stromy, Pan Darek załatwił taki własnie podnośnik koszowy na blisko 2 godziny, dzięki czemu instalacja przebiegła bardzo szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie dla wszystkich.Ogólnie jeden z niewielu ludzi jakich miałem okazję poznac w trakcie remontu i budowy domu, który na prawdę wiedział co robił! A i oczywiście można płacić kartą! Mega, mega pozytyw!czytaj więcej
Edward Kalinowski
11:26 11 Feb 17
Pan Dariusz to jednak dobry fachowiec. Tylko on znalazł sposób na ustawienie anteny, podczas gdy inni poddawali się. Po przeprowadzce liczyłem na lokalnych serwisantów ale, straciłem tylko dużo czasu. Odnalazłem kontakt do Pana Darka. I teraz mam telewizję. Ci pseudo monteży powinni uczyć się od niego. Polecam bardzo jego firmę wszystkim Polakom zmęczonym poszukiwaniem dobrych usług na poziomie.
HELLCAT RULEZ
11:12 06 Feb 17
Firma godna polecenia. Korzystałem z usług dwukrotnie i z pewnością skorzystam kolejny raz. Solidność, słowność, dbałość o klienta, terminowość - tak można w kilku słowach opisać te firmę. Do tego przystępność cenowa. Pan Monter zasługuje na najwyższe noty. Polecam 🙂
katarzyna korpolewska
18:41 03 Mar 17
Sprawnie, słownie, solidnie. Burza przesunęła antenę i zostałam bez tv. Panowie przyjechali, a tu zginął klucz od strychu.. Umówiliśmy się na następny dzień. Trzeba było poprawić efekty działań poprzednich "fachowców". Mam zamontowaną nową antenę i wreszcie odbieram wszystkie programy niezależnie od pogody. Jestem bardzo zadowolona.
Izabela Chomicz
21:12 05 Mar 17
Fachowcy pierwsza klasa. Usterka zlokalizowana dosłownie od razu, szybka i fachowa naprawa. Są jeszcze specjaliści którzy naprawdę się znają na tym co robią. Polecam na 200 % !
Marcin Gołda
17:16 28 Aug 17
Pan Darek przyjechał i pomógł mi ustalić czy da radę odbierać telewizję satelitarną szczerze polecam fchowca
Beata Kwiatkowska
19:05 13 Nov 17
Czterech różnych "fachowców" przychodziło do naszej anteny i dopiero Pan Darek usterkę znalazł, naprawił, wszystko ustawił jak należy, także działa aż miło. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, a mimo, że fachowiec rozchwytywany to i z terminami idzie się dogadać. Serdecznie polecam!
Oskar Pawłowski
19:09 13 Nov 17
Doskonale wykonana robota! Monter z Cyfrowego Polsatu nie umiał sobie poradzić, a przyszedł Pan Darek, parę minut i wszystko działa. Widać, że człowiek zna się na swojej robocie. Dziękuję i polecam!
Grzegorz Bucior
06:39 24 Mar 18
Pełna profeska, pół godziny od zgłoszenia fachowiec był na miejscu, 10 minut i antena ustawiona, potem kontakt z dostawcą usług i wszystko działa. Przy okazji sporo cennych rad co jeszcze poprawić żeby w pełni wykorzystać zasoby. Jestem bardzo zadowolony, gorąco polecam.
Robert Pokora
11:49 19 Mar 18
Szybka i fachowa naprawa systemu wejścia do budynku, plus za możliwość płatności kartą na miejscu usługi
Marta Podgórska
18:21 31 Mar 18
Opinia w 100% pozytywna. Pan Dariusz okazał się bardzo pomocny. Mimo iż zbliżają się święta i w każdym domu przygotowania z pewnością nie ustają, on przyjechał w sprawie serwisu anteny, która utrudniała lub uniemożliwiała odbiór tv. Uratował nas Pan, bo przygotowanie świąt i długie dnie bez choć jednej bajki dla dzieci to duże wyzwanie. 🙂 Usługa została wykonana już po około godzinie od zgłoszenia. Wszystko działa bez zarzutu i możemy w pełni korzystać z tv. Koszty moim zdaniem konkurencyjne, również biorąc pod uwagę natychmiastową reakcję. Nie byłam przygotowana że Pan przyjedzie tak szybko i nie miałam w domu dość gotówki, chciałam biec do bankomatu, ale okazało się że mogę zapłacić kartą, za co ogromny plus. Otrzymałam również rachunek, który jest gwarancją wykonanej pracy. W razie problemów z anteną na pewno będę się kontaktować i każdemu Pana polecać, pozdrawiam,czytaj więcej
Joanna Bryk
17:48 11 Apr 18
Bardzo polecam!! Wszystko przebiegło w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze a co najważniejsze problem z antena został rozwiązany! 🙂
Renata Chwedoruk
18:10 20 Apr 18
Super zadowolona jestem z usług p. Darka szybko i sprawnie i terminową polecam bardzo.
Następne Opinie Napisz Opinię
Opinie z Google
Zapraszamy do oddania głosu...