Jesteśmy firmą z Warszawy, tak więc główny obszar działania naszych monterów koncentruje się właśnie na stolicy i okolicznych miejscowościach. Jesteśmy jednak otwarci na podjęcie szerokiej współpracy, w znacznie większej odległości. Jeśli zadzwonisz do nas, a mieszkasz zdecydowanie dalej, jednak zależy Ci aby usługa została wykonana przez polecanego fachowca, to z pewnością będziemy mogli dojechać i przeprowadzić montaż, serwis lub naprawę. Zadzwoń a na pewno się dogadamy!

Do klientów dojeżdżamy bezpłatnie, 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i do mniejszych zleceń przyjeżdżamy w dniu zgłoszenia. Zadzwoń a na pewno się nie rozczarujesz.

Dla mieszkańców Warszawy

Jeśli mieszkasz w jednej z dzielnic Warszawy, takich jak Wola, Praga, Włochy, Ursynów, Saska Kępa, Bielany, Bemowo, Mokotów, Ursynów, Ursus, Targówek, Białołęka, Sadyba, Tarchomin, Śródmieście, Miedzeszyn Wawer, Ochota, Rembertów, Żoliborz, Falenica, Grochów czy Międzylesie, to bez problemy możemy przyjechać i dokonać montażu, naprawy lub czynności serwisowych.

Poza Warszawą

Jednak nie działamy tylko w samej Warszawie. Nie zapominajmy o okolicznych miejscowościach. Jeśli wiec mieszkasz w Legionowie, Konstancinie, Słupnie, Milanowie, Piasecznie, Markach, Wołominie, Pruszkowie czy Serocku – również możesz na nas liczyć. Nawet jeśli nie widzisz nazwy swojego miejsca zamieszkania, a mieszkasz w okolicy Warszawy koniecznie zadzwoń, na pewno możemy do Ciebie dojechać.

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, firmy jak i instytucje. Obszar działania naszej firmy jest szeroki, podobnie jak oferta. Jesteśmy profesjonalistami i na miejsce montażu przyjeżdżamy zawsze przygotowaniu, posiadając własne narzędzia.

Dostępność

Zadzwoń do nas niezależnie od dnia i godziny. Możemy umówić się na montaż, lub też przyjechać zaradzić nagłej awarii. Z nami nie musisz się martwić, że coś przestanie działać i np. nie będziesz mieć możliwości obejrzenia swojego ulubionego programu. Przyjedziemy i naprawimy. Dojeżdżamy bezpłatnie do naszych klientów.

Nasze opinie

Sprawdź, co piszą o nas nasi dotychczasowi klienci. Chcesz zatrudnić sprawdzonego fachowca? Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, bo nam możesz zaufać i z pewnością będziesz zadowolony ze współpracy.