Telewizja satelitarna DVB-T
Monitoring / CCTV
Domofony Videodomofony
Kontrola-dostepu

O firmie…

Działamy na terenie Warszawy i okolic w zakresie profesjonalnych instalacji telewizji satelitarnej i cyfrowej, monitoringu i domofonów, a także łączy internetowych. Wszystkie prace wykonujemy kompleksowo. W przypadku instalacji SAT-TV montujemy i ustawiamy anteny, a także programujemy dekodery. Wykonujemy także instalacje DVBT (naziemnej telewizji cyfrowej). Natychmiast po zakończeniu prac przez naszą ekipę mogą Państwo odbierać kanały wybranej platformy telewizyjnej.

W przypadku łączy internetowych dostosowujemy typ sieci do uwarunkowań, w których ma ona pracować, możliwości technicznych obiektu, a także oczekiwań klienta. Podobnie, jak w przypadku instalacji do odbioru sygnału telewizyjnego, łącza internetowe wykonujemy zarówno na potrzeby pojedynczych mieszkań lub domów, jak i całych osiedli mieszkaniowych czy biurowców.

Dzięki instalacjom monitoringu i domofonom zwiększamy bezpieczeństwo domów, firm i instytucji. Profesjonalne rozwiązania techniczne w połączeniu z ponad dekadą doświadczenia w branży sprawiają, że szybko i skutecznie dobieramy oraz wdrażamy najlepsze dla Państwa rozwiązania, dbając przy tym o optymalizację kosztów.

Zlecenia realizujemy w sposób najwygodniejszy dla klientów: analizujemy sytuację – przedstawiamy propozycję i projekt instalacji – montujemy system. Wyjeżdżając od Państwa po wykonaniu prac zostawiamy gotową instalację, z której można zacząć korzystać natychmiast.

 Zapraszamy do współpracy!

 

 

O firmie
Zapraszamy do oddania głosu...